Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Płatne staże u najlepszych pracodawców

Płatne staże u najlepszych pracodawców

Na studentów i absolwentów do 30 roku życia czekają płatne miejsca stażowe w największych i najlepiej ocenianych na rynku pracy firmach. Wystarczy tylko wybrać pracodawcę, rozwiązać zadanie i wysłać swoją aplikację.

Program płatnych staży Polskiej Rady Biznesu już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Wspierany jest przez takie firmy jak BRE Bank, PZU, Grupa ITI (TVN), Kulczyk Holding, Legia Warszawa, Ergo Hestia.

Jak wziąć udział w Programie? Wystarczy wejść na stronę www.programkariera.pl, wybrać interesującą ofertę stażu spośród wielu propozycji znanych firm, rozwiązać zadanie związane z wybranym profilem stanowiska, a następnie wysłać aplikację. W aplikacji można wskazać aż 5 preferowanych firm. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 maja 2014 o godz. 12.00.

Program Kariera – to nie darmowe staże

Wszystkie praktyki są płatne. Pozwalają nie tylko na zdobycie cennego, może pierwszego w karierze zawodowej doświadczenia, ale również na zarobienie pieniędzy.

Na rynku pracy liczy się doświadczenie – szczególnie to zdobyte u rynkowych liderów, znanych i rozpoznawalnych firm. Taka pozycja otwiera drzwi do lepiej płatnej pracy i rozwoju zawodowego.

Spotkanie z Wielkimi Nazwiskami polskiego biznesu

Laureaci Programu, oprócz odbycia praktyk, mają okazję wziąć udział w Dniu Wykładowym z udziałem członków Polskiej Rady Biznesu, który jak co roku odbywa się we wrześniu. Jest to niepowtarzalna okazja dla studentów i absolwentów do spotkania i dyskusji z Wielkimi Nazwiskami polskiego biznesu.

Więcej informacji: Anna Krupa, a.krupa@prb.pl, tel. 22 523 66 11