Poniedziałek, 23 października 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Pełen energii? Zagraj w „Grasz o staż”!

Pełen energii? Zagraj w „Grasz o staż”!

„Grasz o staż” to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs stażowy w Polsce organizowany od 1996 r. przez PwC oraz „Gazetę Wyborczą”. W 17. edycji konkursu na uczestników czekają 223 praktyki oraz nagrody o łącznej wartości 150 000 zł., w tym m.in. tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, jak również studia podyplomowe, szkolenia biznesowe czy kursy językowe.

Program Praktyk

Miejsce – cała Polska

Branża – wszystkie branże

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie współrealizowanie projektów związanych z wybranym przez siebie obszarem oraz aktywne wspieranie bieżących prac działu, w którym wygra staż. Szczegółowe opisy praktyk znajdują się na stronie www.grasz.pl.

Wymagania:

  • trzeci i czwarty rok studiów I stopnia, trzeci, czwarty i piąty rok studiów magisterskich, pierwszy i drugi rok studiów II stopnia, absolwenci do 30. roku życia,
  • rozwiązanie 1, a maksymalnie 3 zadań konkursowych, wybranych spośród 107 opublikowanych na stronie konkursowej,
  •  zainteresowanie obszarem, którego dotyczy wybrana praktyka,
  • chęć rozwoju i zdobywania doświadczeń w danym obszarze,
  • mile widziane zarówno osoby, które mają za sobą już pierwsze doświadczenia zawodowe, jak i te, które dopiero poszukują pierwszych możliwości sprawdzenia w praktyce posiadanej wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach,
  • dodatkowe wymagania określone są w opisach praktyk na stronie www.grasz.pl.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie minimum 2 200 zł brutto w firmach oraz 1 200 netto w organizacjach pozarządowych,
  • ciekawą, odpowiedzialną praktykę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych,
  • możliwość zdobycia cennego punktu w CV,
  • dołączenie do Programu ALUMNI „Grasz o staż”,
  • ciekawą, wakacyjną przygodę, która może stać się przepustką do stałej pracy.

przewodnik