Sobota, 25 listopada 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. z siedzibą przy ul. Smolnej 12 w Warszawie Ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: Starszy Specjalista ds. obsługi Inwestora W pełnym wymiarze czasu pracy Liczba kandydatów do wyłonienia: 1

mazowsze

Wymagania:

-        Ukończone studia magisterskie lub licencjackie z zakresu nieruchomości,

-        Minimum 3 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży i marketingu nieruchomości,

-        Doświadczenie w zakresie pozyskiwania terenów inwestycyjnych lub innych nieruchomości,

-        Zainteresowanie tematyką nieruchomości,

-        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

-        Łatwość nawiązywania kontaktów,

-        Ambicja, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

-        Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

-        Dyspozycyjność i zaangażowanie,

-        Dodatkowym atutem będzie posiadanie licencji  pośrednika nieruchomości.

Zakres obowiązków:

-        Współpraca przy pozyskiwaniu nieruchomości oraz tworzeniu bazy danych mazowieckich ofert inwestycyjnych oraz ocena nieruchomości zabudowanych
i niezabudowanych przeznaczonych pod inwestycje,

-        Współpraca z przedstawicielami specjalnych stref ekonomicznych, przedstawicielami mazowieckich jednostek samorządu terytorialnego oraz  właścicielami nieruchomości,

-        Współpraca przy obsłudze  inwestorów zagranicznych,

-        Prezentacja ofert inwestycyjnych Województwa Mazowieckiego podczas konferencji, seminariów oraz  innych przedsięwzięć o charakterze gospodarczym,

-        Współpraca z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz instytucjami otoczenia biznesu, w zakresie obsługi inwestora jak również przekazywanie informacji na temat mazowieckich ofert inwestycyjnych,

-        Udział w szkoleniach i seminariach organizowanych przez PAIiIZ S.A.

Oferujemy:

-        Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

-        Stabilne warunki zatrudnienia,

-        Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

-        Możliwość doskonalenia zawodowego (współfinansowanie lub całkowite finansowanie studiów, szkoleń, nauki języków obcych).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i Listu motywacyjnego na adres mailowy: m.myron@armsa.pl  do dnia 20 kwietnia 2011 roku.