Niedziela, 24 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / odLOTowy Staż 2017!

odLOTowy Staż 2017!

Z nami Twoja kariera może wystartować i poszybować naprawdę wysoko. Kiedy inni obiecują, że zabiorą Cię na szczyt, my chcemy spełnić Twoje marzenia o lataniu i zabrać Cię w chmury, skąd wszystko jest możliwe. Jeśli masz odwagę, jesteś gotów na rozwinięcie skrzydeł i zdobywanie nowych horyzontów – zapraszamy na pokład! ‘OdLOTowyStaż’ to niezwykła szansa zdobycia wielu nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznania wciągającego i magicznego świata lotnictwa.

W jakich obszarach możesz realizować staż?

Handlowym:
Marketing, Produkt Pokładowy i Naziemny, Programy Lojalnościowe, Czartery, Wsparcie Sprzedaży, Oferta Cenowa, Siatka Połączeń, E-commerce;

Operacyjnym:
Plany Lotów i Nawigacja, Obsługa Techniczna;

Korporacyjnym:
PR, Logistyka i Zakupy, IT i Zarządzanie Projektami, HR (rekrutacja, szkolenia, systemy wynagradzania).

Wymagania

Zaangażowanie, pasja i profesjonalizm są dla nas priorytetowe i tego też poszukujemy w naszych kandydatach!

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem, znasz język angielski, chcesz się rozwijać i uczyć od najlepszych specjalistów w branży –nasza oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy

Umowa na trzymiesięczny staż (lipiec –wrzesień);

Stypendium dla każdego stażysty;

Ambitne i samodzielne zadania do realizacji;

Wsparcie opiekuna, który zapozna Cię z firmą i zespołem pracowników oraz będzie Cię wspierać w rozwiązywaniu trudniejszych problemów;

Szkolenia i warsztaty z zakresu funkcjonowania linii i branży lotniczej m.in. cargo, revenuemanagement, zarządzanie kryzysowe, zadania centrum operacyjnego, udział w briefingach załogowych;

Dla najlepszych propozycja kontynuowania kariery w LOT.

Wyślij nam swoje CV i prezentację na temat „Ja i LOT – dlaczego nam ze sobą po drodze?” za pomocą przycisku Aplikuj