Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Nie przegap szansy na zgłoszenie do Volvo Financial Services Project Internship – na aplikacje czekamy tylko do 7 listopada 2011 roku.

Nie przegap szansy na zgłoszenie do Volvo Financial Services Project Internship – na aplikacje czekamy tylko do 7 listopada 2011 roku.

Volvo Financial Services Project Internship to prestiżowy program stażowy skierowany do studentów III, VI i V roku kierunków tj. ekonomia, finanse, rachunkowość lub zarządzanie. Firma VFS poszukuje czworga najlepszych studentów, którzy przez okres od 3 do 12 miesięcy będą aktywnie uczestniczyć w realizacji kluczowych projektów firmy.

Dołączą oni do grupy wysokiej klasy specjalistów, z którymi pracować będą nad strategicznymi i operacyjnymi projektami z obszaru finansów, sprzedaży, nowych możliwości biznesowych i rozwoju produktów. Za staż otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej informacji na temat programu VFS Project Internship można znaleźć na stronie: http://www.absolvent.pl/aktualnosci/platny-staz-w-volvo-financial-services-zainwestuj-w-swoja-przyszlosc-547

Volvo Financial Services (VFS), jest firmą usługową, wchodzącą w skład Grupy Volvo. Zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w obszarze: finansowania dla klientów, ubezpieczeń, operacji skarbowych, zarządzania nieruchomościami oraz usług pokrewnych.