Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Nie marnuj talentu! Staże wakacyjne w PKO Banku Polskim!

Nie marnuj talentu! Staże wakacyjne w PKO Banku Polskim!

PKO Bank Polski, dzięki swojej pozycji na rynku, stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju studentom i absolwentom różnych kierunków.

logo pkoRealizacja ambitnych zadań oraz współpraca z doświadczonymi pracownikami daje naszym praktykantom i stażystom ogromne szanse rozwoju swojego potencjału w profesjonalnym środowisku.

Przy planowaniu naszej oferty praktyk i staży uwzględniamy zapotrzebowanie menedżerów z różnych obszarów biznesowych Banku, a także wsłuchujemy się w opinie, którymi studenci dzielą się z nami np. podczas targów pracy.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy dwa programy, które pozwalają na praktyczne poznanie funkcjonowania największego banku w Polsce:

  • płatne staże (głównie wakacyjne), dedykowane studentom IV i V roku oraz absolwentom - stażyści realizują zadania o charakterze koncepcyjnym;
  • bezpłatne praktyki (przez cały rok), skierowane do studentów wszystkich lat - praktykanci wspierają bieżącą pracę jednostek. 

Już teraz odwiedź naszą stronę internetową www.pkobp.pl/kariera i zobacz aktualne oferty staży oraz praktyk w PKO Banku Polskim!