Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Najwyższy stopień kariery z Ernst & Young

Najwyższy stopień kariery z Ernst & Young

Nieograniczone widoki na przyszłość

 

ey2

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją.
  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego.
  • Zatrudniamy ponad 1400 profesjonalistów w n aszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 152 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.
  • Jesteśmy oceniani jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce.

Angażujemy się w wiele projektów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Prowadzimy konkurs Przedsiębiorca Roku, Program Sprawne Państwo oraz Fundację Ernst & Young.

Rekrutacja Ernst & Young 2012

Nasza oferta pracy i płatnych praktyk jest skierowana do studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, prawniczych, technicznych i ścisłych, którzy chcą profesjonalnie pokierować swoją karierą.

Dołącz do zespołu w dziale audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego lub doradztwa biznesowego. Poszukujemy Asystentów i Praktykantów do naszych biur w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Ofertę pracy – jeżeli masz ukończone studia magisterskie lub właśnie je kończysz,
  • Program Praktyk – jeżeli kończysz studia magisterskie w przyszłym roku,
  • Program Dwuletni – jeżeli interesujesz się rachunkowością, kończysz studia licencjackie i planujesz kontynuację nauki na studiach magisterskich.

Wybierz prestiż międzynarodowej firmy doradczej Ernst & Young. Czeka Cię szybki rozwój, stabilna i satysfakcjonująca praca w międzynarodowym zespole specjalistów. Ścieżka awansu w naszej firmie opiera się na obiektywnym i rzetelnym systemie oceny oraz zależy wyłącznie od Twoich osiągnięć i umiejętności.

Doradzamy najlepiej: zacznij poziom wyżej z Ernst & Young 

Sprawdź aktualne oferty i aplikuj on-line do 10 kwietnia.

www.ey.com.pl/kariera

Dołącz do nas: Facebook.com/EY.Polska.Kariera