Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Międzynarodowa szwedzka korporacja Stena Recycling Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na dwa prestiżowe miejsca stażowe w dziale PR & Marketing Communication oraz Strategy & Improvements.

Międzynarodowa szwedzka korporacja Stena Recycling Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na dwa prestiżowe miejsca stażowe w dziale PR & Marketing Communication oraz Strategy & Improvements.

Staż jest płatny, trwa 6-8 miesięcy i odbywa się w Warszawie. Firma opłaca również mieszkanie w Warszawie (jeśli osoba jest spoza Warszawy), pomaga znaleźć zakwaterowanie oraz opłaca dojazdy do rodzimego miasta.

 

stena

Uczestnicy Programu będę zaangażowani w projekty, w których będę współpracować bezpośrednio z grupą menedżerów zarządzających poszczególnymi pionami, a także z Dyrektorem Generalnym firmy oraz osobami z innych krajów. Program Stena Recycling Internship daje szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w wiodącej firmie recyklingowej w Polsce i w Skandynawii. Po zakończeniu programu firma Stena istnieje możliwość stałego zatrudnienia. 

Aplikacje można składać tylko do 13.04.2011 na Absolvent.pl/program-stena-recycling-internship

Zapraszamy do wzięcia udziały w procesie rekrutacji !