Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Masz głowę pełną pomysłów? Wykorzystaj to! Pracuj nad innowacjami w Grupie Citi!

Masz głowę pełną pomysłów? Wykorzystaj to! Pracuj nad innowacjami w Grupie Citi!

Dlaczego warto wziąć udział? Projekt Innowacyjny pozwala na sprawdzenie siebie w realnych zadaniach, stworzonych przez wykwalifikowanych pracowników z branży bankowości. Udział w projekcie jest szansą dla wielu ambitnych studentów, którzy pragną już teraz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, a w przyszłości rozpocząć długookresową współpracę z bankiem.

 

citi2Zaletą programu jest poszerzenie umiejętności miękkich oraz nawiązanie często pierwszych relacji biznesowych. Ciekawostką Projektu Innowacyjnego jest to, że można zdobyć praktykę zawodową, pracując... we własnym domu.

Kto może wziąć udział?

Projekt Innowacyjny skierowany jest do studentów od II - V roku,  wszystkich kierunków studiów. Poszukujemy zgranych, 3-osobowych zespołów, zainteresowanych innowacją w biznesie i wyróżniających się kreatywnym myśleniem.

Jak się zgłosić?

Rekrutacja do Projektu Innowacyjnego składa się z dwóch etapów. Na pierwsze z nich zapraszamy wszystkich studentów już w październiku i listopadzie.
Sprawdź, którego dnia będziemy obecni u Ciebie... Stwórz zespół trzyosobowy i zgłoś się do przedstawicieli Citi podczas spotkania na Twojej Uczelni:

19 października – Szkoła Główna Handlowa – Aula Spadochronowa

20 października – Uniwersytet Warszawski – Wydział Zarządzania

26 października – Politechnika Łódzka – Centrum Kształcenia Międzynarodowego

27 października – Uniwersytet Łódzki – Wydział Zarządzania

17 listopada – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – Wydział Nauk Ekonomicznych   

Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą miały okazję uczestniczyć w Assessment Center.

Masz również unikalną szansę uczestniczenia w Naszych Warsztatach, które organizować będziemy:

19 października dla studentów Szkoły Głównej Handlowej o tematyce:

  1. Innowacje, czyli jak to się robi w Banku? - w godzinach 9:30 - 11:30 (Gmach Główny - sala nr 100)
  2. "Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość." - w godzinach 12:00 - 14:00 (Gmach Główny - sala nr 100)

20 października dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego o tematyce:

  1. Zarządzanie Projektami - w godzinach 08:30 - 10:00 (Wydział Zarządzania, ul. Szturmowa 1; sala 105B)
  2. Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość" -w godzinach 10:15 - 11:45 (Wydział Zarządzania, ul. Szturmowa 1; sala 105B)

27 października dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego o tematyce:

  1. 1.    Innowacje, czyli jak to się robi w Banku? - w godzinach 10:00 - 12:00 (Wydział Zarządzania, ul. Matejki 22/26; sala 101)
  2. Bank mobilny – Bankiem przyszłości? – w godzinach 12:30 – 14:30 (Wydział Zarządzania, ul. Matejki 22/26; sala 101)

Aby zgłosić się na Warsztaty należy wysłać mail na adres student@citi.com w tytule wpisując: Zgłoszenie na warsztat SGH,  Zgłoszenie na warsztat UW lub Zgłoszenie na warsztat UŁ, a w treści maila:

  • imię i nazwisko
  • nazwę wybranego warsztatu
  • rok i kierunek studiów

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w wybranym warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o tym, czy zostali zakwalifikowani poprzez adres mail, jak tylko zgłosi się wymagana liczba studentów, nie później jednak niż na 2 dni przed planowanym wydarzeniem.

http://www.citihandlowy.pl/innowacje

Tomasz Szwakopf
Uczestnik Projektu Innowacyjnego

"Dla mnie całe pół roku współpracy z Bankiem było inwestycją w doświadczenie. Projekt był moim pierwszym, a zarazem bardzo odpowiedzialnym kontaktem z biznesem. Miło zaskoczył mnie stosunek kadry Banku do spotkań z nami, podczas których menedżerowie dzielili się swoją wiedzą, dawali informację zwrotną, a poza tym stwarzali przyjacielską atmosferę luzu i swobodnych dyskusji, jednocześnie obalając mój dotychczasowy stereotyp bankowca... Podsumowując otrzymałem, idealną jak dla mnie, możliwość zdobywania doświadczenia w bankowości nie przerywając nauki na studiach dziennych."

Daniel Daszkiewicz
Uczestnik Projektu Innowacyjnego

"Projekt Innowacyjny to taka sprężyna dla odpalenia się w biznesie. Projekt Innowacyjny to wspaniały projekt to wspaniali ludzie, to naprawdę bardzo dobra inwestycja w siebie".