Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Bank Pekao SA wraz z UniCredit Group oraz Fundazione Cassamarca zaprasza do udziału w X edycji programu MasterBE!

Bank Pekao SA wraz z UniCredit Group oraz Fundazione Cassamarca zaprasza do udziału w X edycji programu MasterBE!

Banku Pekao SA po raz kolejny zaangażowały się w realizację X edycji programu stypendialnego New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE) - studiów podyplomowych w obszarze bankowości oraz ekonomii.

MasterBE to program łączący w sobie roczne studia podyplomowe realizowane we Włoszech oraz 3-miesięczny staż w obszarze bankowości w strukturach Grupy UniCredit, wiodącej instytucji finansowej w Europie.

Celem programu jest przygotowanie specjalistów do pracy w międzynarodowym środowisku bankowym oraz przekazanie umiejętności niezbędnych do aktywnego funkcjonowania w obszarze bankowości i biznesu. Program realizowany jest w języku angielskim. Dodatkowo przewidziane są zajęcia z języka włoskiego.

Koszty uczestnictwa w MasterBE to 25 000 euro, przy czym sponsorzy programu zapewniają każdemu zakwalifikowanemu studentowi stypendium w wysokości 22 000 euro. Pozostałe 3000 euro uczestnik wpłaca w trzech ratach po 1000 euro + VAT.

W ramach programu uczestnicy mają zapewnione:

  • zakwaterowanie w zabytkowym klasztorze franciszkańskim w Conegliano we Włoszech,
  • wyżywienie,
  • materiały naukowe;

Wymagania:

  • tytuł licencjata lub magistra,
  • certyfikat biegłej znajomości języka angielskiego (TOEFL lub podobny),
  • maksymalnie 3 letnie doświadczenie zawodowe, również to zdobyte podczas praktyk (preferowane obszary: bankowość, finanse, ryzyko, księgowość, consulting, marketing i sprzedaż);

Komplet dokumentów można składać najpóźniej do 29.06.2012!

Program rozpoczyna się 8 października 2012 roku i zakończy we wrześniu 2013 roku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z załączoną broszurą. W celu uzyskania szerszych informacji, prośba o kontakt z koordynatorami: Monica Zoppas, email: info@masterbe.com , Matej Lah email: matej.lah@masterbe.com oraz Karolina Leszcz email: karolina.leszcz@pekao.com.pl tel: (22) 524 – 50 – 71.