Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Kształtuj globalną przyszłość z McKinsey & Company

Kształtuj globalną przyszłość z McKinsey & Company

Przyjdź na spotkanie organizowane przez McKinsey & Company

Dzisiejszy świat zmienia się szybko, jak nigdy dotychczas. Tempo tych zmian i powstawanie nowych trendów w globalnej gospodarce wymagają wyjątkowych
umiejętności i doświadczenia, aby aktywnie kształtować przyszłość.

McKinsey & Company jest wiodącą firmą doradztwa strategicznego na świecie. Jesteśmy zaufanym doradcą największych firm i instytucji.

1 czerwca o 16:00 w Warszawie organizujemy dla wybranych profesjonalistów spotkanie pt. „Kształtuj globalną przyszłość”.

W trakcie spotkania przedstawimy globalne trendy, które mają wpływ na światowe i polskie otoczenie gospodarcze, a także zaproponujemy wspólną analizę prawdziwego przypadku biznesowego. Będzie to doskonała możliwość, aby dowiedzieć się jak pracujemy oraz dlaczego jesteśmy idealnym miejscem, w którym kariera może nabrać tempa. Po zakończeniu części merytorycznej zapraszamy na kolację, gdzie razem z konsultantami McKinsey stworzymy mniej formalną atmosferę do rozmowy o Twoich aspiracjach i o naszej pracy.

Jeśli interesuje Cię udział w naszym spotkaniu, prześlij swoje CV do poniedziałku, 7 maja, do Ewy Wilk-Goździewskiej na adres: ewa_wilk@mckinsey.com

Aby dowiedzieć się więcej na temat spotkania odwiedź stronę www.ksztaltujglobalnaprzyszlosc.mckinsey.pl