Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Konkurs stażowy TEQUILA \ TBWA \ TBWA PR

Konkurs stażowy TEQUILA \ TBWA \ TBWA PR

Agencje reklamowe TBWA, TEQUILA i TBWA PR organizują konkurs dla stażystów pod hasłem YOUNG BLOODS - POKAŻ, NA CO CIĘ STAŻ!

Dlaczego Young Bloods? Bo przede wszystkim szukamy młodej, świeżej krwi! Ludzi z pasją i różnorodnymi talentami. TBWA TEQUILA i TBWA PR należą do międzynarodowej Grupy TBWA. Nazwa została zaczerpnięta z konkursu, który  jest przeprowadzany  w agencjach TBWA na świecie, m.in. w Los Angeles, Sao Paulo, Berlinie, Londynie. Wielu laureatów z dotychczasowych edycji konkursu rozpoczęło swoją karierę od płatnego stażu. Część z nich nadal rozwija się w strukturach agencji jako doświadczeni copywriterzy, strategowie i accounci, część święci sukcesy po stronie klienta, zajmując managerskie stanowiska.

Konkurs jest kierowany do studentów 3, 4 i 5 roku oraz do zeszłorocznych absolwentów. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie jednego z dwóch zaproponowanych briefów i przesłanie rozwiązania na adres: konkurs@youngbloods.pl. Konkurs wystartował 12 kwietnia, prace można przesyłać do 10 maja 2012. Nagrodą jest miesięczny płatny staż w wybranym przez uczestnika dziale (kreacji, strategii, obsługi klienta, PR lub digital)

tequila2