Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / International Graduate Program - zdobądź bezcenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku w EDENRED

International Graduate Program - zdobądź bezcenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku w EDENRED

Edenred rozpoczął program stażowy Edenstep. Jest to program dla absolwentów szkół wyższych oferujący utalentowanym młodym ludziom 24-miesięczne praktyki zawodowe.

Edenstep – krok do rozwoju kariery młodych absolwentów.

Pracując ramię w ramię z pracownikami Grupy Edenred, uczestnicy programu będą korzystali z indywidualnego wsparcia (szkolenia, mentoring), które pomoże im zdobyć doświadczenie zwiększające ich szanse na znalezienie pracy w przyszłości.

4 września 2017 r. 15 uczestników rozpocznie swój tygodniowy pobyt w siedzibie Edenred w Paryżu, gdzie spotkają się z najważniejszymi przedstawicielami Grupy. Następne dwa tygodnie spędzą w Monachium, Mediolanie lub Paryżu. W trakcie okresu wprowadzającego będą zakwaterowani w jednym apartamencie, a na jego zakończenie przy kolacji będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z jednym z członków Komitetu Wykonawczego Edenred.

Od końca września 2017 r. do września 2019 r. każdy uczestnik programu Edenstep odbędzie dwie roczne praktyki w jednym z krajów, w których działa Edenred, w wybranym dziale: finanse, marketing, strategie i rozwój biznesu lub technologie cyfrowe.

Edenstep – szansa na międzynarodowe doświadczenie.

Program Edenstep umożliwi młodym absolwentom pracę w jednym z czterech regionów, w których Grupa jest obecna:

  • Ameryka Łacińska: Brazylia (Sao Paulo), Meksyk (Meksyk)
  • Ameryka Północna: Stany Zjednoczone (Boston)
  • Azja: Chiny (Szanghaj), Singapur (Singapur)
  • Europa: Czechy (Praga), Hiszpania (Barcelona i Madryt), Niemcy (Monachium), Rumunia (Bukareszt), Wielka Brytania (Londyn), Włochy (Mediolan).

Jak aplikować?

Absolwenci zainteresowani udziałem w programie Edenstep powinni przesłać swoje CV i prezentację w PowerPoint, przygotowane w języku angielskim na adres graduate.program@edenred.com do 14 kwietnia 2017 r. Osoby zakwalifikowane do dalszego etapu zostaną zaproszone do udziału w jednodniowej sesji rekrutacyjnej w Paryżu (dwie rozmowy kwalifikacyjne oraz grupowe case study prowadzone w języku angielskim).

Aplikantami mogą być osoby, które ukończyły studia w 2015, 2016 lub 2017 r., oraz kwalifikują się do realizacji programu VIE. Muszą również płynnie posługiwać się językiem angielskim oraz mieć pewne doświadczenie zawodowe, czy to w postaci stażu, pracy tymczasowej czy stałej pracy, najlepiej w obszarze związanym z działalnością Grupy

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

http://www.edenred.com/en/edenstep

 

Edenred, który opracował kupon żywieniowy Ticket Restaurant® i jest światowym liderem w dziedzinie przedpłaconych usług korporacyjnych, tworzy i dostarcza rozwiązania zwiększające wydajność organizacji oraz siłę nabywczą jej pracowników. Rozwiązania te zapewniają wykorzystanie przyznanych środków zgodnie z ich przeznaczeniem i jednocześnie umożliwiają firmom bardziej efektywne zarządzanie w zakresie:

  • Świadczeń pracowniczych (Ticket Restaurant®, Ticket Alimentación, Ticket CESU, Childcare Vouchers, itp.)  
  • Wydatków służbowych (Ticket Car, Ticket Clean Way, Repom, itp.)
  • Programów motywacyjnych i nagród (Ticket Compliments, Ticket Kadéos, itp.)

Grupa dostarcza także wsparcia instytucjom publicznym w zakresie zarządzania programami społecznymi.

Firma Edenred jest notowana na giełdach NYSE i Euronext Paris i prowadzi działalność w 42 krajach, zatrudnia 8000 pracowników, obsługuje blisko 750 000 klientów będących firmami lub podmiotami sektora publicznego w ramach sieci 1,4 miliona akceptantów i dociera do 43 milionów beneficjentów. W 2015 r. łączna wartość emisji wyniosła 18,3 mld euro.

Ticket Restaurant® oraz inne nazwy handlowe produktów i usług Edenred są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Edenred SA