Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Im szybciej zaczniesz, tym więcej zyskasz!

Im szybciej zaczniesz, tym więcej zyskasz!

PwC startuje z kolejną edycją programu płatnych praktyk dla najmłodszych studentów.

Tylko do 31 marca młodzi i ambitni studenci mogą aplikować do organizowanego przez PwC Programu WEX. Są to płatne, dwumiesięczne praktyki dedykowane adeptom wszystkich kierunków I i II roku studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich jednolitych.

Udział w Programie WEX to dla uczestników szansa na zebranie doświadczenia z różnych obszarów biznesowych, nawiązanie pierwszych kontaktów służbowych oraz nabycie umiejętności pracy przy dużych, złożonych projektach dla klientów PwC. To także możliwość rozwijania się w firmie, która z sukcesami obsługuje 35% największych przedsiębiorstw z indeksu WIG 20 i co roku jest wyróżniana w rankingach najlepszych pracodawców.

Wychodząc naprzeciw najmłodszym uczniom szkół wyższych, PwC oferuje im możliwość kształcenia się pod okiem najlepszych specjalistów już od pierwszych lat studiów. Unikatowa formuła programu zapewnia ambitnym dobry i przemyślany start w przyszłą karierę, a także gwarantuje wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity. Dzięki  różnorodności zadań w trakcie programu WEX, studenci mogą liczyć na wszechstronny rozwój w krótkim czasie. Każdy z nich podczas dwumiesięcznych praktyk ma możliwość sprawdzenia się w kilku zespołach przy pracy dla wielu klientów. Dzięki temu uczestnicy szybko poznają specyfikę funkcjonowania różnych branży i są w stanie zdecydować, która najbardziej im odpowiada. To z kolei pozwala im tworzyć swój własny scenariusz służbowego sukcesu wcześniej, niż inni.

Dobrze wiemy, jak ważne jest, by podejmować przemyślane decyzje i budować profesjonalną ścieżkę kariery jak najwcześniej. Mamy także świadomość tego, że praca młodych ludzi, ich wkład i zaangażowanie w projekty mają ogromną wartość dla każdego przedsiębiorstwa, które chce być innowacyjne. Dlatego Program WEX dedykujemy studentom pierwszych lat, a ich pracę wynagradzamy nie tylko wiedzą czy możliwościami rozwoju, lecz także pensją i innymi benefitami – mówi Elżbieta Tomczuk, Menedżer ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy w PwC.

Program WEX realizowany jest przez PwC od 5 lat. Do tej pory wzięło w nim udział 65 najzdolniejszych studentów z całej Polski. Wielu z nich z powodzeniem kontynuuje karierę w wybranych obszarach PwC.

Aplikacje do Programu WEX przyjmowane są za pośrednictwem www.pwc.pl/kariera do 31 marca.