Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / IES Consulting – Twoje praktyki za granicą!

IES Consulting – Twoje praktyki za granicą!

Zdobądź bezcenne doświadczenie w wymarzonym miesjcu za granicą! Daj szanse swojej karierze. Zaplanuje swoja przyszlosc z IES Consulting i wzmocnij swoją szansę na sukces w Nowym Roku 2013!

Zrealizuj noworoczne postanowienia aplikujac na jedną z ofert w najpopularniejszych miejscach Hiszpanii, Francji, Niemiec lub Meksyku

Trzy kroki do sukcesu zawodowego: Doswiadczenie, jezyki obce, odwaga!

Dla IES Consulting priorytetem jest Student, dlatego też dbamy o idealne dopasowanie profilu kandydata do oferty praktyk. Negocjujemy najlepsze warunki z naszymi partnerami, aby Twoj staż był niezapomnianym przeżyciem w najlepszej atmosferze.

Znajdź praktyki za granicą w jednym z luksusowych hoteli lub agencji turystycznych. IES Consulting dysponuje szeroką gamą ofert płatnych praktyk w sektorze turystycznym w elastycznym czasem trwania od 2-12 miesięcy. Nie przegap okazji na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku z wakacyjna atmosfera!

Pracuj w profesjonalnym środowisku, zdobądź bezcenna wiedze!

Jeżeli jesteś studentem i chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej, renomowanej firmie, IES Consulting zapewnia szeroki wybór ofert w różnych sektorach gospodarki. Zwiększ swoją szansę na rynku pracy odbywając praktyki w największych zagranicznych firmach!

SKONTKATUJ SIE Z NAMI!

Studenci, ktorzy chca aplikowac na nasze praktyki proszeni sa o przeslanie CV na adres praktyki@ies-consulting.es lub zarejestrowanie swojej kandydatury HERE

Zapraszamy do przegladania naszych ofert praktyk TUTAJ