Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

W odpowiedzi na niezaspokojone dotąd potrzeby studentów Grupa Trinity uruchamia Program Ambasadorski, angażując zawodowo najbardziej aktywnych studentów.

Jest to propozycja nawiązania relacji firmy ze środowiskiem akademickim. Studenci otrzymają możliwość uczestnictwa w kilkunastu szkoleniach i konferencjach, a także w ogólnopolskim sympozjum. Zaangażowani zostaną w prace działu marketingu całej Grupy. Będą samodzielne zarządzać autorskim projektem oraz uczestniczyć w tworzeniu i wdrażaniu planu wizerunkowego firmy. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz oferty płatnych staży.

Ideą programu jest nawiązanie satysfakcjonującej dla obu stron współpracy. Jest to pierwszy program ambasadorski, aktywnie włączający studentów w codzienne działania firmy, przez co zyskają oni ogromne doświadczenie i rozwiną zdolności przywódcze oraz organizatorskie.

Rekrutacja trwa do 28 maja 2010 roku. Więcej informacji na www.program.grupatrinity.pl

O firmie:

Grupa Trinity jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem gospodarczym, składającycm się z pięciu spółek operacyjnych: Trinity Adventure, Trinity Capital Business Network, Trinity Capital Investments, Trinity Fundusze Europejskie oraz Trinity Kancelaria Prawna Waluga i Wspólnicy. Firma świadczy usługi doradczo-inwestycyjne dla przedsiębiorstw, a także wspiera innowacyjne  pomysły i projekty z dziedziny nowoczesnych technologii, IT, e-commerce i mobile. Więcej informacji na www.grupatrinity.pl