Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / "Grasz... tym razem nie o staż"

"Grasz... tym razem nie o staż"

6 lutego 2012 r. rozpocznie się kolejna, 17. edycja ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż”. Jednak organizatorzy już teraz zadbali o to, aby jego ideę przybliżyć studentom i absolwentom z całej Polski, dając jednocześnie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w jesiennym projekcie specjalnym pod hasłem „Grasz... tym razem nie o staż”.

graszUbiegłoroczna – pierwsza odsłona „Grasz … tym razem nie o staż” okazała się strzałem w dziesiątkę i spotkała z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem studentów. W tym roku do wygrania w konkursie są cenne nagrody, takie jak szkolenia specjalistyczne organizowane przez Akademię PwC, szkolenia z kompetencji miękkich organizowane przez Szkołę Negocjacji, Szkołę Treningu Grupowego oraz Grupę training & consulting, a także zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer, profesjonalne pióra wieczne ufundowane przez firmę Newell Rubbermaid. Na najlepszych czeka voucher na wycieczkę zagraniczną organizowaną przez biuro podroży TUI Polska o wartości 5 000 zł.!

W projekcie wziąć mogą udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Rejestracja uczestników na stronie www.grasz.pl rozpoczyna się 17 października i potrwa do 28 listopada. Aby zagrać o nagrody wystarczy odpowiedzieć na 10 krótkich pytań – dziewięć testowych i jedno pytanie otwarte, dotyczących historii i zasad przebiegu konkursu „Grasz o staż”. Pytania będą dostępne dla zarejestrowanych użytkowników od 21 do 28 listopada. Nazwiska szczęśliwców poznamy 12 grudnia.

Zapraszamy! Więcej szczegółów na www.grasz.pl