Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / GO! DISCOVER! And JOIN AEGEE-Warszawa

GO! DISCOVER! And JOIN AEGEE-Warszawa

Rekrutacja do Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Warszawa dobiega końca. Przed nami ostatnie spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się już 12 marca na Politechnice Warszawskiej. Nie damy Wam jednak o sobie zapomnieć – już pod koniec marca zapraszamy na LTC, czyli wyjazd wdrożeniowy dla nowych członków.

AEGEE to największa interdyscyplinarna organizacja zrzeszająca europejskich studentów.  W jej skład wchodzą lokalne oddziały znajdujące się w poszczególnych miastach europejskich. Jedną z anten organizacji jest AEGEE-Warszawa, która od 21 lat łączy studentów warszawskich uczelni i właśnie przeprowadza wiosenną rekrutację.

12 marca 2013 roku o godzinie 19.00 na Politechnice Warszawskiej odbędzie się ostatnie spotkanie rekrutacyjne tej wiosny. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny. Obecni członkowie AEGEE-Warszawa przedstawią profil organizacji oraz odpowiedzą na wszelkie pytania, ale to Wy zdecydujecie, czy chcecie do nas dołączyć.  Wpadnijcie i przekonajcie się , dlaczego warto z nami zostać na dłużej.

Masz ambicje, by działać w jednej z grup roboczych (HR, PR lub FR)? Chcesz stworzyć własny projekt? A może Twoim celem jest pogłębienie wiedzy na jednym z oferowanych przez nas szkoleń? U nas wszystko jest możliwe.  Przyjdź i rozpocznij wiosenną inwestycję w siebie z AEGEE-Warszawa!

Dodatkowo zapraszamy wszystkich do udziału w LTC, czyli wyjeździe wdrożeniowo-szkoleniowym, który odbędzie się od 22 do 24 marca w Łochowie. Podczas tych trzech dni będziesz mieć okazję sprawdzenia swoich umiejętności zarządzania zespołem, dowiesz się w jaki sposób najszybciej rozpocząć pracę nad swoim projektem, a także poznasz obecnych członków AEGEE-Warszawa i wspólnie weźmiecie udział w dwóch tematycznych imprezach!

Aplikacje tylko do 15 marca na stronie: http://ltcwarszawa.wordpress.com/aplikuj

Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie www.aegee.waw.pl oraz na naszym fanpage’u na FB: http://www.facebook.com/aegee.warszawa