Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / EUROpraktyki2012 - innowacyjny program płatnych praktyk studenckich, który powstał z myślą o uczestnictwie Grupy TP w UEFA EURO 2012™.

EUROpraktyki2012 - innowacyjny program płatnych praktyk studenckich, który powstał z myślą o uczestnictwie Grupy TP w UEFA EURO 2012™.

Od lutego do połowy lipca 2012 blisko 600-osobowa rzesza praktykantów, wspierać będzie poszczególne obszary Programu Euro 2012 w realizacji ich zadań. Największą grupę EUROpraktykantów - 450 osób – będą stanowili Digital Coachowie, którzy w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu będą promować usługi Orange oraz oficjalną aplikację mobilną przygotowaną na mistrzostwa.

Hasło przewodnie programu brzmi: „Dołącz do drużyny Orange”. EUROpraktyki2012 będą szeroko komunikowane na uczelniach, podczas Wirtualnych Targów Pracy, w Internecie – tak by do programu aplikowało, jak najwięcej studentów, i by można było wybrać najlepszych. W ramach EUROpraktyk studenci będą mieli możliwość skorzystania z profesjonalnych szkoleń, poznania strony logistycznej mistrzostw oraz wartości Grupy TP. Celem programu jest także pozyskanie szczególnie uzdolnionych młodych ludzi, którzy w przyszłości mogliby zasilić szeregi pracowników Grupy TP. 

Link do rejestracji w programie:  http://www.orange.pl/EUROpraktyki2012.phtml