Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Diplomacy and Diversity Fellowship 2014

Diplomacy and Diversity Fellowship 2014

Zapraszamy studentów studiów magisterskich i doktoranckich oraz absolwentów uczelni wyższych do składania aplikacji do Humanity in Action Diplomacy and Diversity Fellowship 2014.

Interesujesz się prawami człowieka?

 

Fundacja Humanity In Action Polska zaprasza do zgłoszenia się już dziś do udziału w międzynarodowym programie edykacyjnym Humanity in Action, który odbędzie się w Waszyngtonie, Paryżu i Berlinie. Program odbywa się w języku angielskim, jest nieodpłatny (większość kosztów związanych z wyżywieniem, noclegami i podróżą pokrywa organizator) i przeznaczony jest dla studentów studiów magisterskich, absolwentów oraz doktorantów.

Deadline: 30 października 2014 r.

Kogo poszukujemy?
 
Szukamy osób aktywnych:
 
- działających na rzecz grup dyskryminowanych/ marginalizowanych,
- chcących wymienić się doświadczeniem/wiedzą/entuzjazmem z innymi, 
- gotowych poświęcić swój czas i energię, aby rozwijać swoje umiejętności i aby skuteczniej wdrażać w życie własne pomysły/projekty/inicjatywy.
W czasie programu będziemy się wspólnie zastanawiać nad rolą i znaczeniem praw człowieka w przeszłości/teraźniejszości i przyszłości. Razem z innymi aktywistami, a także z ekspertami z różnych dziedzin będziemy dyskutować i twórczo się spierać, próbując szukać najlepszych rozwiązań, by realnie przyczynić się do poprawy sytuacji grup poszkodowanych, a następnie podjąć działania, by choć trochę zmienić świat na lepsze.
 
Międzynarodowy program stypendialny przeznaczony jest dla 24 osób z USA, Bośni i Herzegowiny, Danii, Francji, Niemiec, Grecji, Holandii, Polski, Turcji i Ukrainy. Odbywać się będzie w dniach 29 maja - 28 czerwca 2015 w Waszyngtonie, Paryżu i Berlinie.