Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Deloitte - Wiesz czego chcesz. Teraz Twój ruch!

Deloitte - Wiesz czego chcesz. Teraz Twój ruch!

Deloitte rekrutuje studentów i absolwentów!

Jeśli jesteś otwarty na wyzwania, masz umysł analityczny i umiejętność pracy w zespole – dołącz do naszego zespołu! W przyjaznym środowisku pracy będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Zdobądź doświadczenie w jednej z najszybciej rozwijających się firm branży konsultingowej. 

Zanim zaczniesz rozwijać swoją karierę w Deloitte, możesz spotkać się z nami podczas warsztatów i wykładów w ramach Akademii Biznesu. Rejestracja jest w toku: Cyber Academy - Wiosna 2015, Quants Academy - Wiosna 2015, Akademia Konsultingu - Wiosna 2015, Akademia Podatkowa - Warszawa.

W Polsce Deloitte zatrudnia ok. tysiąc pięciuset specjalistów – blisko 80 proc. z nich stanowią osoby poniżej 35. roku życia. Deloitte jest otwarty na ich potrzeby i dopasowuje warunki pracy do oczekiwań młodych pracowników, oferując im m.in. elastyczny czas pracy, wsparcie opiekunów-mentorów oraz szeroką gamę szkoleń. Jako pracodawca regularnie otrzymuje nagrody za wybitne osiągnięcia i przyjazną atmosferę pracy.

Deloitte jako firma otwarta na różnorodność wprowadziła w firmie wewnętrzny Program Różnorodności, który realizuje globalną strategię diversity. Deloitte stworzył ponadto Klub SheXO, gdzie podczas regularnych spotkań kobiety biznesu mają możliwość networkingu oraz rozwijania cech przywódczych; pionierska platforma wspiera kobiety w ich rozwoju osobistym, jak i zawodowym.

Już w przyszłym roku warszawskie biuro Deloitte zmieni siedzibę na nowoczesny budynek Q22, który otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z najwyższym w tej kategorii wynikiem w Polsce. W ostatnich miesiącach swoje siedziby zmieniły także biura w Gdańsku, Krakowie i Katowicach.

Spotkaj się z nami!

W marcu nasi specjaliści są obecni na wielu targach pracy – sprawdź kalendarz wydarzeń i spotkaj się z nami!

Dołącz do nas na facebooku oraz na instagramie – poznasz nas lepiej!

Aplikuj online do 7 kwietnia! Czekamy na Ciebie!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Deloitte