Środa, 22 listopada 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / BCG - Rekrtutacja Ambasadorów na rok akademicki 2013/2014

BCG - Rekrtutacja Ambasadorów na rok akademicki 2013/2014

Boston Consulting Group rekrutuje na stanowisko Ambasadora na rok akademicki 2013/2014.

Studiujesz na 2-4 roku studiów?

Masz głowę pełną pomysłów?

Jesteś urodzonym organizatorem?

Dobrze orientujesz się w środowisku akademickim?

W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego?

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Główne zadania Ambasadora BCG to:

  • współudział w kształtowaniu strategii promocyjnej BCG jako prestiżowego pracodawcy
  • dbanie o wizerunek BCG na uczelni
  • promocja BCG wśród najlepszych studentów
  • wspieranie BCG w organizacji eventów rekrutacyjnych.

 Naszym Ambasadorom oferujemy:

  • wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • referencje
  • okazję do zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie doradztwa strategicznego
  • miłą i przyjazną atmosferę współpracy.

Osoby zainteresowane funkcją Ambasadora, prosimy o wysłanie aplikacji i dołączenie CV w języku angielskim oraz propozycji promocji The Boston Consulting Group na swojej uczelni w roku akademickim 2013/2014:

Na zgłoszenia czekamy do  5 czerwca 2013 r.

Więcej informacji na wydarzenia.bcg.com.pl