Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Baza praktyk i staży - NieParzęKawy

Baza praktyk i staży - NieParzęKawy

Zapraszamy do zapoznania się z praktykami i stażami zamieszczonymi na stronie "Nie Parzę Kawy".

Zapraszamy do zapoznania się z praktykami i stażami zamieszczonymi na portalu "Nie Parzę Kawy": www.nieparzekawy.pl/praktyki-staze/

Informacje o Serwisie:

Idea „Nie Parzę Kawy” przyświeca nam od lat i w obecnych, trudnych czasach na rynku studenta / absolwenta – trzeba wybierać tylko sprawdzone praktyki. 

Na stronie NieParzęKawy.pl znajdziesz wszystko co jest związane z dobrą praktyką lub stażem. Opinie byłych praktykantów / stażystów pomogą Ci w wyborze odpowiedniej firmy na staż. Korzystając z Wyszukiwarki Opinii znajdziesz opinie o praktykach czy stażu. 

Twórcy NieParzęKawy.pl sami byli uczestnikami wielu praktyk oraz staży, zarówno tych płatnych, jak i bezpłatnych, polskich i zagranicznych, w małych firmach, jak i w korporacjach oraz również tych polecanych i nie :) Na portalu można za darmo przeglądać opinię o praktykach i stażach oraz przede wszystkim dodawać własne opinie o praktykach. 

Na opinie zamieszczone na portalu NieParzęKawy.pl firmy nie mają żadnego wpływu, więc możesz być pewien, że znajdziesz tu najbardziej autentyczne opinie. Jeżeli chcesz zebrać międzynarodowe doświadczenie poprzez praktykę lub staż zagraniczny – na naszej witrynie znajdziesz również takie opinie. Staż w Europie, praktyka w Stanach Zjednoczonych, praca w Chinach? Takie opinie również się znajdą w naszej bazie. 

Prócz opinii o praktykach / stażach znajdziesz tu również wiele przydatnej wiedzy związanej ze stażami czy praktykami tj. blog o praktykach, artykuły o praktykach i wiele, wiele innych poradników stażowych. NieParzęKawy.pl będzie Cię wspierać przed i po praktyce.