Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

Firma BASF Polska już po raz kolejny zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie stażowym. Zadaniem konkursowym jest nakręcenie krótkiego filmu prezentującego innowację, która zdaniem autora powinna zostać wdrożona przez firmę BASF. Filmy należy przesłać do 31 marca 2014 roku na adres konkurs@basf.com. Nagrodą dla zwycięzców są 3-miesięczne płatne staże.

Weź udział w konkursie organizowanym przez BASF Polska i wygraj staż. Nagraj krótki, 2-3 minutowy filmik prezentujący innowację, która twoim zdaniem powinna zostać wdrożona przez firmę BASF i prześlij go do końca marca na adres konkurs@basf.com.

Innowacją może być produkt, którego nie ma w dotychczasowej ofercie BASF w Polsce i na świecie, a według ciebie pasowałby do tej oferty. Możesz również zaproponować innowacyjne rozwiązanie, które wprowadziłoby znaczącą zmianę w sposobie funkcjonowania firmy BASF np. w zakresie jej organizacji pracy, zarządzania, sprzedaży, budowania przewagi konkurencyjnej.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów szkół wyższych. Na laureatów czekają płatne staże w siedmiu różnych działach firmy BASF.

Więcej szczegółów na www.basf.pl oraz na profilach facebook BASF Polska.