Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Bank Pekao S.A. wraz z UniCredit Group oraz Fundazione Cassamarca zaprasza do udziału w XI edycji programu MasterBE!

Bank Pekao S.A. wraz z UniCredit Group oraz Fundazione Cassamarca zaprasza do udziału w XI edycji programu MasterBE!

Bank Pekao SA po raz kolejny zaangażowały się w realizację XI edycji programu stypendialnego New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE) - studiów podyplomowych w obszarze bankowości oraz ekonomii.

MasterBE to program łączący w sobie roczne studia podyplomowe realizowane we Włoszech oraz 3-miesięczny staż w obszarze bankowości w strukturach Grupy UniCredit, wiodącej instytucji finansowej w Europie.

Celem programu jest przygotowanie specjalistów do pracy w międzynarodowym środowisku bankowym oraz przekazanie umiejętności niezbędnych do aktywnego funkcjonowania w obszarze bankowości i biznesu. Program realizowany jest w języku angielskim. Dodatkowo przewidziane są zajęcia z języka włoskiego.

Wymagania:

  • tytuł licencjata lub magistra,
  • certyfikat biegłej znajomości języka angielskiego (TOEFL lub podobny),
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe, również to zdobyte podczas praktyk(preferowane obszary: bankowość, finanse, ryzyko, księgowość, consulting, marketing i sprzedaż);

Komplet dokumentów można składać najpóźniej do 30.06.2013!

Program rozpoczyna się 1 października 2013 roku i zakończy we wrześniu 2014 roku.

Więcej informacji na temat programu znajdziesz na stronie www.karierapelnazycia.pl w zakładce programy stypendialne.

 

Zapraszamy!