Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria

Aplikuj na staż Kierunek ORLEN Inżynieria

Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem na jednym z kierunków ścisłych lub analitycznych? Połącz studiowanie z płatnym stażem w jednym z trzech obszarów: energetyki, rozwoju i technologii, utrzymania ruchu. Aplikuj do programu do 25 października!

Staż jest skierowany dla osób studiujących na kierunkach związanych z: chemią (chemia, chemia analityczna, organiczna, nieorganiczna, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna), ekonomią (finansami), elektrotechniką, elektryką, energetyką (różnych specjalizacji), matematyką i kierunkami analitycznymi, metodami ilościowymi, inżynierią (chemiczną i procesową, materiałową, środowiska).

Do wyboru oferujemy 17 ogłoszeń stażowych i możliwości zdobywania praktycznych umiejętności w PKN ORLEN w Płocku lub Warszawie. Staże rozpoczną się od listopada br. i będą trwały 6 lub 12 miesięcy w zależności od zespołu wybranego w trakcie aplikowania do programu.

Staż Kierunek ORLEN praktycznie przygotowuje przy wsparciu opiekuna do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i pracy w konkretnym obszarze lub zespole.  

Zobacz ogłoszenia stażowe