Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Wybierz jeden z programów Banku BGŻ BNP Paribas!

Wybierz jeden z programów Banku BGŻ BNP Paribas!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda w praktyce świat wielkich finansów? Interesują Cię zmiany, digital lub działanie banku z perspektywy IT? A może chcesz rozwijać się w obszarze employer brandingu i promocji? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś „tak”, zobacz, w którym z programów przygotowanych przez Bank BGŻ BNP Paribas możesz rozwijać swoją karierę.

 

Program stażowy BANKFORMERSI

Spójrz na karierę w bankowości z innej perspektywy – dołącz do grupy piętnastu najlepszych studentów i ucz się od ekspertów Banku BGŻ BNP Paribas! Jeśli jesteś studentem/tką IV lub V roku i chcesz zdobyć doświadczenie w różnych obszarach bankowości, zgłoś się do płatnego programu stażowego „Bankformersi”. Podczas jego trwania uzyskasz możliwość rozwoju pod okiem mentora, a opiekun z działu HR pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę Twojej dalszej kariery. Na trójkę najbardziej aktywnych uczestników czeka specjalna nagroda oraz możliwość udziału w skróconym procesie rekrutacji do Banku.

Program AMBASADORSKIE DUETY

W zmieniającym się świecie co dwie głowy to nie jedna. Jeśli jesteś aktywnym, zaangażowanym i kreatywnym studentem/tką, zostań ambasadorem Banku BGŻ BNP Paribas na swojej uczelni! Podczas programu będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach prowadzonych w ramach strategii employerbrandingowej oraz zrealizujesz na uczelni swoje pomysły dotyczące promocji Banku jako pracodawcy. Każdy Ambasador otrzyma wynagrodzenie za działania w danym semestrze, a najlepszy Duet Ambasadorski – specjalną nagrodę.

Do programu Ambasadorskich Duetów zapraszamy studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Zdecyduj, który program jest dla Ciebie i aplikuj do 21 czerwca. Szczegóły znajdziesz na: www.bgzbnpparibas.pl/kariera/studenci-i-absolwenci

Program POSTAW NA ROZWÓJ

„Postaw na rozwój” i wybierz drogę, która zaprocentuje – zacznij płatne praktyki w Banku BGŻ BNP Paribas i zdobądź doświadczenie w różnych obszarach bankowości. Podczas ich trwania będziesz mógł liczyć na pomoc mentora, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przekaże specjalistyczną wiedzę. Praktyki będą trwały od jednego do trzech miesięcy, a po ich zakończeniu dostaniesz referencje oraz rzetelną ocenę Twojej pracy.

 

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok – w zależności od potrzeb danego działu. Aplikować może każdy student IV lub V roku studiów. Więcej szczegółów znajdziesz na: www.bgzbnpparibas.pl/kariera/studenci-i-absolwenci