Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Akademia Lidera!

Akademia Lidera!

Pierwszy w Polsce program stażowy prowadzony przez agencję zatrudnienia!

Już 26 kwietnia wystartował pierwszy w Polsce program stażowy Akademia Lidera prowadzony przez agencję zatrudnienia, firmę Verita HR. Założeniem programu jest przygotowanie uczestników do pełnienia w przyszłości funkcji managerskich i starcia z pierwszymi poważnymi wyzwaniami biznesowymi.

Program daje szanse najlepszych młodym ludziom wejść na rynek pracy i zdobyć szlify zawodowe ucząc się od najlepszych.

Program skierowany jest do świeżo upieczonych absolwentów (do pół roku od zakończenia studiów) i studentów ostatnich lat, którzy w okresie studiów osiągnęli średnią min. 4, 5 i chcą świadomie kształtować swoją ścieżkę kariery pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Selekcja, poza CV i listem motywacyjnym, obejmuje testy analityczne czy Assessment Center, podczas którego ocenianie będą predyspozycje zawodowe danej osoby.

Jednym z założeń programu jest jego rotacyjność, która pozwala uczestnikom poznać pracę w każdym departamencie firmy, na różnych szczeblach organizacji, współpracując z  doświadczonymi managerami przy projektach mających realny wpływ na sytuację biznesową firmy.

Program składa się z dwóch etapów, pierwszy obejmuje 3 miesiące i polega na miesięcznej  współpracy z managerem każdego departamentu. Uczestnik programu nabędzie umiejętności z obszarów:  rekrutacji, marketingu, PR,  Outsourcingu i Payrollu.

Kolejny etap będzie polegał na dwunastomiesięcznym, bezpośrednim wsparciu Dyrektora firmy w jego codziennych obowiązkach.

Dwie osoby, które pozytywnie przejdą proces naboru oprócz nauki pod okiem specjalistów z wybranych dziedzin otrzymają: wynagrodzenie, kwartalne bonusy oraz pakiet szkoleń.

Najlepsi zostaną zatrudnieni na stanowiskach specjalistycznych.

 

Więcej informacji udzielą Państwu:

Aleksandra Radziewska
aleksandra.radziewska@veritahr.com
tel. 22 535 74 03 

Wioleta Parzych
wioleta.parzych@veritahr.com
tel. 22 535 74 03

Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja doradcza, która oferuje kompleksową obsługę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, outsourcingu kadrowo-płacowego, konsultingu i wsparcia strategicznego oraz innych usług, które służą uzupełnieniu funkcji HR w firmach.