Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / AEGEE-Warszawa rekrutuje nowych, odważnych studentów!

AEGEE-Warszawa rekrutuje nowych, odważnych studentów!

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa zaprasza na ostatnie spotkanie rekrutacyjne w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego! Spotkanie odbędzie się 26.10 o godzinie 19 w sali 230 budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przyjdź i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Jest wiele organizacji pozarządowych skierowanych do studentów. Jedne skupiają się na karierze, inne na aspektach towarzyskich. My skupiamy się na Tobie! To, co nas wyróżnia, to otwarta ścieżka rozwoju, międzyuczelniany team oraz bogata oferta rozwoju osobistego. Bierz udział w ciekawych warsztatach, konferencjach, zagranicznych wyjazdach! Działaj w grupach projektowych, zespołach public relations, pozyskiwania funduszy albo zarządzania zasobami ludzkimi. Chcemy, by AEGEE-Warszawa było doskonałym środowiskiem do zdobywania doświadczenia i realizacji Twoich pomysłów. Rozwiń umiejętności niezbędne do przeprowadzenia swojego pierwszego projektu i zostań koordynatorem własnego sukcesu!

AEGEE-Warszawa zrzesza aktywnych, młodych ludzi, którzy nie boją się działać. Jeśli i Ty masz pozytywną energię, głowę pełną pomysłów, chcesz poznać nowych ludzi z całej Europy, a przede wszystkim rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności – dołącz do nas!

Przyjdź 26 października na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się na SGH-u w sali nr 230. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odezwij się do naszego HR-a, Kuby Cieślaka (hr@aegee.waw.pl). Pamiętaj, zrobisz tyle, na ile się odważysz! Więcej informacji na www.aegee.waw.pl.

Zapraszamy!

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa

www.aegee.waw.pl

hr@aegee.waw.pl

aegee.waw@gmail.com