Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / AEGEE- Warszawa czeka właśnie na Ciebie!

AEGEE- Warszawa czeka właśnie na Ciebie!

Już 7 marca o godz. 19.15 na SGH organizacja studencka AEGEE-Warszawa rozpoczyna rekrutację nowych członków. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej o miejscu, w którym rozwiniesz swoje pasje, poznasz aktywnych młodych ludzi i wykorzystasz cały swój potencjał.

AEGEE-Warszawa to jedna z najdłużej działających organizacji w stolicy, zrzeszająca studentów i absolwentów wszystkich uczelni. Dzięki niej studenci mogą zdobywać doświadczenie działając w grupach roboczych dot. PR-u, FR-u i HR-u, stworzyć i wprowadzić w życie własny projekt lub skorzystać z bogatej oferty wyjazdów zagranicznych do oddziałów AEGEE na całym świecie.

Zasada jest prosta: TY masz w głowie pełno pomysłów, ale nie do końca wiesz, jak je zrealizować, a MY dajemy ci nieograniczone możliwości i swoje wsparcie. Pamiętaj- zrobisz tylko tyle, na ile się odważysz.

Już 7 marca o godz. 19.15 czekamy na Ciebie w budynku SGH (sala nr 8, budynek A, wejście od strony ul. Rakowieckiej), żeby zapoznać Cię z naszą anteną. Opowiemy Ci trochę o AEGEE, odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy Ci ludzi, z którymi połączy Cię pasja i chęć działania. Nie organizujemy żadnych zbędnych kilkustopniowych rozmów kwalifikacyjnych, czy konkursów CV. Na to przyjdzie czas podczas rekrutacji do pracy. Po prostu spotkaj się z nami 7 marca i przekonaj się, że czekamy właśnie na Ciebie!

Szczegóły spotkania na naszej stronie internetowej: http://www.aegee.waw.pl/