Czwartek, 1 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / AEGEE-Warszawa – Twoja recepta na sukces

AEGEE-Warszawa – Twoja recepta na sukces

Już 17 października 2012 roku o godzinie 19.00 w Szkole Głównej Handlowej oraz 18 października o godz. 18.00 na Uniwersytecie Warszawskim odbędą się pierwsze tej jesieni spotkania rekrutacyjne Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Warszawa.

AEGEE to największa interdyscyplinarna organizacja studencka działająca na terenie Europy. Skupia studentów wszystkich uczelni. W jej skład wchodzą lokalne oddziały znajdujące się w poszczególnych miastach europejskich. Jedną z anten organizacji jest AEGEE-Warszawa, która właśnie rozpoczyna swą jesienną rekrutację.

17 października 2012 roku o godzinie 19.00 w Szkole Głównej Handlowej  odbędzie się pierwsze z trzech zaplanowanych spotkań rekrutacyjnych. Kolejne już 18 października o godz. 18.00 na Uniwersytecie Warszawskim. Będąc na nim każdy student będzie miał możliwość zgłębić swą wiedzę na temat AEGEE, zapoznać się z obecnymi projektami organizacji, poznać ambitne, ciekawe i inspirujące osoby, które zdecydowały się być aktywnym poza uczelnią i postawić na samorozwój.

Spotkanie będzie miało charakter informacyjny – to my będziemy tam dla Ciebie, by rozwiać wszelkie wątpliwości, przybliżyć wizerunek naszej organizacji i zachęcić Cię do dołączenia do nas. Studenci będą mieć możliwość posłuchania obecnych członków AEGEE i  zadawania pytań. Masz ambicje, by działać w jednej z grup (HR, PR lub FR), chcesz stworzyć własny projekt, zgłębić swą wiedzę na jednym ze szkoleń, wziąć udział w jednym z niesamowitych europejskich eventów, czy też po prostu poznać ludzi podobnych do siebie?  Przyjdź na spotkanie i przekonaj się, jakie oferujemy Ci możliwości.

Nie zapomnij wpisać tego wydarzenia w swój nowy kalendarz akademicki! Pojaw się koniecznie, a na pewno nie pożałujesz!

Po więcej informacji i szczegółów odwiedź www.aegee.waw.pl