Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację!

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację!

Na nowych pracowników i praktykantów czeka 200 miejsc. Do 11 kwietnia br. przyjmowane będą zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną. Oferty dotyczą biur Deloitte w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Aplikować mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, finansowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze.

Zainteresowani  kandydaci powinni wysłać swoje aplikacje do 11 kwietnia br. za pośrednictwem strony kariera.deloitte.pl. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy on-line i spotkania kwalifikacyjnie. W wybranych rekrutacjach stosujemy też kilkugodzinne assessment center weryfikujące predyspozycje do tego typu pracy.