Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Pracodawco, pokaż swoją firmę w poradniku kariery SGH!

Pracodawco, pokaż swoją firmę w poradniku kariery SGH!

Znakomita część działań employer brandingowych rozgrywa się na stronach internetowych firm oraz podczas bezpośredniej obecności firmy na Uczelni. Warto jednak skorzystać z możliwości dotarcia z informacjami o firmie jako atrakcyjnym przyszłym pracodawcy poprzez unikalną publikację przeznaczoną dla studentów SGH – poradnik kariery.

Poradnik kariery przygotowywany jest przez Centrum Współpracy z Biznesem wraz z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami i zawiera podstawowe wskazówki dotyczące zarządzania własną karierą. Kierowany jest przede wszystkim do studentów i studentek I roku studiów licencjackich lub magisterskich w SGH. W zamierzeniu ma stanowić kompendium informacji o usługach i możliwościach wsparcia w tym zakresie oferowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, jak również promować pracodawców, którzy chcą docierać ze swoimi działaniami employer brandingowymi oraz informacjami o stażach, praktykach i programach rozwojowych do potencjalnych zainteresowanych.

Studenci i studentki SGH są pożądanymi kandydatami na staże i do pracy, a o ich pozyskanie co roku ubiega się kilka tysięcy firm. Reklama w poradniku daje możliwość wyróżnienia się, zaistnienia w świadomości studentów już na wczesnym etapie ich uczelnianej drogi. Firmy zainteresowane możliwością zamieszczenia reklamy w poradniku, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów.

KONTAKT W SPRAWIE PORADNIKA:

Renata Mądra

renata.madra@sgh.waw.pl

tel. 22 564 96 25