Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / „Poradnik kariery” – zobacz fragmenty już dziś!

„Poradnik kariery” – zobacz fragmenty już dziś!

Przed świeżo upieczonymi studentkami i studentami SGH otwiera się możliwość uzyskania rzetelnej i wysoko cenionej na rynku wiedzy. Z punktu widzenia kariery zawodowej to jednak nie jedyna korzyść, jaką mogą odnieść w czasie studiów na wiodącej uczelni ekonomicznej w Polsce. „Poradnik kariery” powstał po to, aby ułatwić im skorzystanie z istniejących możliwości i zainspirować na drodze do pożądanej pracy.

Publikacja, przygotowana przez Centrum Współpracy z Biznesem wraz z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, zawiera podstawowe wskazówki dotyczące zarządzania własną karierą oraz informacje o usługach i opcjach wspierającym w tym zakresie, oferowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Przedstawia także pracodawców, w tym firmy z Klubu Partnerów SGH, którzy chcą docierać z informacjami o stażach, praktykach i programach rozwojowych do potencjalnych zainteresowanych.

Już dziś można zapoznać się z fragmentami poradnika zaglądając na www.sgh.waw.pl/poradnik-kariery Pełna wersja „Poradnika kariery” będzie dostępna w połowie października.

Kontakt w sprawie poradnika:
wspolpraca.firmy@sgh.waw.pl
tel. 22 564 96 25