Środa, 20 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praca / Oferta pracy dla osób niepełnosprawnych

Oferta pracy dla osób niepełnosprawnych

Międzynarodowa firma poszukuje do swojego warszawskiego oddziału osoby na stanowisko: pracownik ds. administracyjnych (z językiem angielskim).

Opis stanowiska:

  • organizowanie pracy biura,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • kontakt z kontrahentami w języku angielskim,
  • przygotowanie dokumentacji w języku angielskim,
  • wsparcie pracowników w bieżących działaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, nauki ścisłe),
  • posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji,
  • doświadczenie w pracach biurowych.

Oferta:

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta dedykowana osobom niepełnosprawnym

Miejsce pracy: Warszawa-Centrum

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@a-trybut.eu