Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Polska Grupa Farmaceutyczna szuka dodatkowych pracowników !!!

Polska Grupa Farmaceutyczna szuka dodatkowych pracowników !!!

W związku z globalną sytuacją kryzysową Polska Grupa Farmaceutyczna S.A, Urtica Sp. z o.o oraz Pharmalink Sp. z o.o. potrzebuje dodatkowych rąk do pomocy, aby umożliwić dostarczanie leków na czas. Potrzebni są przede wszystkim pracownicy, którzy pomogą w kompletacji zamówień, jak również kierowcy, którzy dowiozą leki do aptek i szpitali.

Polska Grupa Farmaceutyczna, będąc jednym z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aptekom i szpitalom w całym kraju zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne i higieniczne. Zagwarantowanie ciągłości dostaw stanowi obecnie największy priorytet firmy, która dążdy do zapewnienia aptekom i szpitalom w Polsce stałego dostępu do niezbędnych leków.

Rosnąca liczba zachorowań, a tym samym skala zapotrzebowania na produkty lecznicze, w szczególności leki przeciwwirusowe, środki antybakteryjne, preparaty dezynfekujące oraz maseczki ochronne sprawia, że nawet całkowicie podporządkowując pracę sytuacji kryzysowej, w dalszym ciągu potrzebne jest wsparcie, aby zapewnić szybką i sprawną obsługę zamówień, które rosną z dnia na dzień. Pomagając w walce z koronawirusem firma pamięta o wszystkich pacjentach, również tych cierpiących na inne schorzenia i nikogo nie chce zostawić bez pomocy i leków.

Aby utrzymać ciągłość dostaw leków, niezbędni są dodatkowi pracownicy. Z tego względu uruchomiona została akcja #potrzebujemyciebie. Na dedykowanej stronie internetowej pod adresem https://potrzebujemyciebie.pl/ wszystkie osoby, które chcą wesprzeć firmę w tym szczególnym czasie, mogą aplikować.

Potrzebni są przede wszystkim pracownicy, którzy pomogą w kompletacji zamówień, jak również kierowcy, którzy dowiozą leki do aptek i szpitali. Liczy się każda para rąk do pomocy. Oferta dotyczy całej Polski (firma posiada 13 magazynów zlokalizowanych w kilkunastu województwach).

Więcej informacji oraz link do aplikacji na stronie: https://potrzebujemyciebie.pl