Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

CAREERDATE to zaproszenie na kawę, która zmieni Twoje życie zawodowe

CAREERDATE to spotkania rekrutacyjne z pracodawcą w nieformalnej, kameralnej atmosferze przy dobrej kawie. W ich trakcie uzyskasz wskazówki rekrutacyjne i feedback dotyczący swojej kandydatury z pierwszej ręki – prosto od rekrutera! Wpadnij koniecznie – najbliższe CAREERDATE już 8 czerwca na SGGW.

CV POINT 1 czerwca w Auli Spadochronowej!

1 czerwca (środa) w godz. 9:00-14:00 w Auli Spadochronowej uruchomiony zostanie CV POINT.

17 maja zapraszamy do „Pokoju Forte”!

Fabryki Mebli „FORTE” S.A. zapraszają do „Pokoju Forte” w Auli Spadochronowej SGH.

Zapraszamy do udziału w wirtualnych targach pracy Żakaton 2016!

10-11 maja zapraszamy na pierwsze w Polsce Ekonomiczno-Marketingowe Wirtualne Targi Pracy Żakaton 2016.

Zapraszamy do udziału w sesjach CV point!

Od lutego 2016 r. doradcy zawodowymi uruchomili nową usługę doradczą CV POINT.

International Fast-Track: An Oliver Wyman Dubai Associate Consultant Recruiting Event (19-20 May)

Oliver Wyman is a global leader in management consulting. With offices in 50+ cities across 26 countries, Oliver Wyman combines deep industry knowledge with specialised expertise in strategy, operations, risk management, and organisation transformation.

Wyborowa Pernod Ricard - odkryj koktajl możliwości 22 kwietnia

Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Open Day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Wyborowa Pernod Ricard – odkryj koktajl możliwości

22 kwietnia Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na open day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Targi praca.pl 2016

9 i 10 marca 2016, w Bibliotece Uniwersyteckiej, będzie na Ciebie czekać kilkadziesiąt firm z atrakcyjnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży.

JOBBING – więcej niż targi pracy!

Nie wierzysz już w targi pracy? Kolejny raz wychodzisz z plikiem ulotek i gadżetów w rękach, pustką w głowie, rozczarowany brakiem konkretów i odsyłaniem do zakładek "kariera" na stronach internetowych pracodawców? JOBBING to WIĘCEJ NIŻ TARGI PRACY.

Graduate Programme Day 2016

Zapraszamy na dziesiątą już edycję Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przez organizację studencką CEMS Club Warszawa.

Chcesz służyć Polsce i nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej?

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (założona w 1990 r. i podległa Prezesowi Rady Ministrów) rozpoczyna właśnie dwudziestą ósmą rekrutację.

Zapraszamy na CAREERDATE - już 3 grudnia na Dobrej 56/66 (BUW)

W nieformalnej, kameralnej atmosferze CAREERDATE - półgodzinnych spotkań w małych grupach przy dobrej kawie – rozmowy z rekruterami przebiegają w bezstresowo, a Ty możesz zyskać więcej w oczach przyszłego pracodawcy.

Wpadnij na CAREERDATE, wypij kawę z potencjalnym pracodawcą!

Poznasz ciekawe firmy, ich oferty, spojrzenie pracodawców na rynek pracy, branżowe nowinki oraz wskazówki rekrutacyjne z pierwszej ręki!

Zapraszamy na wyjątkowy dzień w biurze głównym Unilever Polska

Podczas Unilever Experience Day będziecie mieli niepowtarzalną okazję poznać nas od kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę w ramach warsztatu w wybranej wcześniej funkcji (HR, Sales, Marketing, Finanse, Supply Chain).

Przyjdź na Dni Kariery®!

Kolejna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® w Warszawie odbędzie się 26-27 października 2015 roku w Auli Spadochronowej SGH. Jak co roku, wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Kariera jak w banku!

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że na koniec maja 2013 roku w sektorze bankowym pracowało aż 174 tys. osób. Kariera w bankowości to nie tylko obsługa klienta, lecz także analiza ryzyka, inwestycje oraz szeroko pojęte doradztwo. Szeroki wachlarz stanowisk w tej branży czyni ją jedną z najbardziej pożądanych przez studentów. Warto poznać specyfikę tej branży jeśli swoją karierę zawodową pragniemy związać z ekonomią.

Wykiełkuj na rynku pracy.

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie "Wykiełkuj na rynku pracy", który realizowany będzie od października 2015 roku w Bibliotece Publicznej w dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 93 „Przystanku Książka” (ul. Grójecka 42).

Pierwsza rozmowa o pracę? Przetrenuj ją z doradcą

Nareszcie powstała strona internetowa, na której studenci mogą przetrenować rozmowę o pracę z żywym człowiekiem. Dwie przyjazne profesjonalne doradczynie personalne na dopierwszejpracy.pl oswajają z rekrutacją.