Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Webcast z Sheryl Sandberg, COO Facebook’a! Start programu "Sukces w sukience"

Webcast z Sheryl Sandberg, COO Facebook’a! Start programu "Sukces w sukience"

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? Dzięki Sheryl Sandberg – COO Facebooka i firmie PwC przekonasz się, że tak!

PwC, jako wiodąca globalna firma świadcząca profesjonalne usługi doradcze, przygotowała akcję „Sukces w sukience”, której założeniem jest wsparcie młodych kobiet w odważnym stawianiu pierwszych kroków na szczeblach kariery i wzmacnianie cech przywódczych wśród studentek. Inauguracja programu odbędzie się 24 kwietnia 2014 w warszawskim biurze PwC. Zaproszeni gości będą mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnym, wirtualnym spotkaniu z Sheryl Sandberg – COO Facebooka. Dzięki transmisji na żywo, organizatorzy połączą się ze studiem Facebooka w Kalifornii i umożliwią poznanie „przepisu na sukces” i rad „królowej FB”.

Sheryl Sandberg należy do najbardziej wpływowych i najlepiej opłacanych kobiet w amerykańskim biznesie. Jest autorką książki „Włącz się do gry”, w której opierając się na własnych doświadczeniach, walczy ze stereotypami i próbuje pomóc kobietom w budowaniu ich pozycji w biznesie. Sandberg swoją uwagę koncentruje między innymi na studentkach i to właśnie im dedykowane będzie spotkanie w ramach programu „Sukces w sukience”.
Wirtualne spotkanie z Sheryl Sandberg poprzedzone będzie panelem dyskusyjnym z udziałem zaproszonych przez PwC gości – przedstawicieli środowisk biznesowych i pozarządowych. Ponadto, uczestnicy spotkania poznają kobiety, które rozpoczęły karierę w PwC, a dziś chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat kariery i nie tylko.
Zaproszone uczestniczki spotkania mogą liczyć na dużą dawkę inspiracji i informacji o możliwości rozwoju kobiet w organizacji.

Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia w godz. 17.00 – 20.00. Liczba miejsc jest ograniczona, zainteresowanych udziałem obowiązują zapisy.
Więcej informacji o wydarzeniu: www.facebook.com/PwCPolska