Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING już 1 kwietnia 2014 r. w PKiN-ie!

VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING już 1 kwietnia 2014 r. w PKiN-ie!

Przyjdź 1 kwietnia 2014 roku do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy i nasi specjaliści czekają na Ciebie w godzinach 09:30 - 17:00. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich.

Bezpośrednie rozmowy z kilkudziesięcioma pracodawcami, warsztaty rozwoju osobistego, prezentacje, konsultacje ze specjalistami i doradcami w karierze, a wszystko to w jednym miejscu!

Pracodawcy

Podczas Targów swoją ofertę pracy, praktyk i programów stażowych zaprezentuje kilkudziesięciu pracodawców. W tym roku gościmy m.in.: ACNielsen; Agfa Graphics, Bank Zachodni WBK, BPX, KRKA-POLSKA., Grupę PZU, Interfood Polska, Wincor Nixdorf, Philip Morris Distribution i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Przygotowania do spotkania swojego przyszłego pracodawcy możesz zacząć od naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz pełna listę wystawców i ich profile.

Warsztaty

Zapisy na bezpłatne warsztaty i prezentacje odbywające się równolegle do targów ruszą od 21 marca 2014 r. przez stronę www.jobbing.org.pl Program jest już dostępny na funpage'u ATP JOBBING. Warsztaty przygotowują m.in.: Leadership Center, Westhill Consulting, Nielsen czy ETS Global.

Konsultacje ze specjalistami w strefie doradczej

W tym roku, aby ułatwić uczestnikom poruszanie się w strefie doradczej, stworzyliśmy 4 bloki tematyczne:

  • Doradztwo w karierze – zaprosiliśmy doradców zawodowych, psychologów i coachów, z którymi odwiedzający mogą skorygować swoje CV i omówić kwestie związane z szukaniem pracy i planowaniem kariery.
  • Przedsiębiorczość – specjaliści z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości podpowiedzą, w jaki sposób rozpocząć swoją działalność pod skrzydłami AIP, zaś eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zwrócą m.in. uwagę na formalne wymogi związane z rejestracją i prowadzeniem firmy.
  • Fundusze na biznes – poszukujesz wsparcia w pozyskaniu środków finansowych na zrealizowanie swojego pomysłu na biznes? Zwróć się do specjalistów z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich i dowiedz się, czy Twój koncept ma szansę na uzyskanie dofinansowania z zasobów Unii Europejskiej. Zapytaj przedstawicieli programu "Pierwszy biznes – wsparcie w starcie", czy możesz zostać jego beneficjentem i otrzymać finanse na realizację swojego biznesplanu.
  • Młody naukowiec – a może pracujesz nad własnym wynalazkiem? Skorzystaj z szansy uzyskania bezpłatnego wsparcia w obsłudze prawnej przy zgłoszeniu do ochrony wynalazku lub wzoru użytkowego. Zapytaj przedstawicieli inicjatywy „Konkurs na Pomysł”, w czym mogą Ci pomóc.

Informator Targowy JOBBING 2014

Jak co roku Informator wypełnią ciekawe artykuły poświęcone trendom na rynku pracy, planowaniu kariery i rozwojowi osobistemu. W ósmym wydaniu naszej publikacji znajdziesz tez  mapę targów, profile wystawców i kontakty do pracodawców i biur karier.

Konkurs z nagrodami

Odwiedzających zaprosimy do wypełnienia ankiety dotyczącej postrzegania uczelnie przez  studentów i absolwentów. Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody: vouchery do teatru, bezpłatny dostęp do narzędzia TALENT reflect i interaktywnej książki „Jak przekonać pracodawcę?”.

Stoiska Uczelni współorganizatorów znajdziesz w strefie edukacyjnej naszych targów.

Serdecznie zapraszamy! My tam także będziemy, ponieważ Biuro Karier SGH jest współprgaznizatorem tego wydarzenia! Liczymy na Waszą obecność!

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier.

Ósmą edycję targów współorganizują pracownicy Biur Karier z 12 szkół wyższych:

Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Collegium Civitas, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego,  Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie

Wydarzenie wspierają także Biura Karier:

Akademii Obrony Narodowej, Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, AP Edukacji, Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, Wojskowej Akademii Technicznej, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem, Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.