Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Targi praca.pl 2016

Targi praca.pl 2016

9 i 10 marca 2016, w Bibliotece Uniwersyteckiej, będzie na Ciebie czekać kilkadziesiąt firm z atrakcyjnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży.

Studiujesz? Jesteś absolwentem? A może masz już doświadczenie na rynku pracy w konkretnej branży? Przyjdź na 2. edycję targów, które wyróżniają się na rynku pracy tym, że są skierowane do szerokiej grupy osób poszukujących pracy.

Zobacz relację z premierowej edycji!

Nawiąż bezpośredni kontakt z pracodawcami w dogodnej, kameralnej lokalizacji. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zarejestrować. Dzięki temu zyskasz możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV oraz stworzysz profil zawodowy w naszej bazie, którą po targach będą przeglądać pracodawcy.

Do twojej dyspozycji podczas targów będą doradcy ds. kariery, którzy ocenią twoje CV i podpowiedzą, co oferuje dla ciebie dzisiejszy rynek pracy i jaką ścieżkę rozwoju wybrać. Ponadto dajemy możliwość uczestnictwa w prelekcjach merytorycznych, podczas których dowiesz się, jak dostać się do wybranych firm i jak radzić sobie na obecnym rynku pracy.

Więcej informacji