Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Kariera w Organizacji Narodów Zjednoczonych - spotkanie informacyjne na temat egzaminu w ramach Young Professionals Programme

Kariera w Organizacji Narodów Zjednoczonych - spotkanie informacyjne na temat egzaminu w ramach Young Professionals Programme

Biuro Dyrektora Politycznego, Departament Narodów Zjednoczonych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Ośrodek Informacji ONZ (UNIC) w Warszawie uprzejmie zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone egzaminom kwalifikującym do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals Programme.

 

Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które zarejestrowały się na tegoroczny - grudniowy egzamin w ramach programu YPP, jak i te zainteresowane udziałem w kolejnych edycjach programu.
 
Spotkanie odbędzie się 30 września 2014 r. o godzinie 14.00 w siedzibie Ośrodka Debaty Międzynarodowej, przy ulicy Kruczej 38/42. W spotkaniu wezmą  udział zarówno przedstawiciele MSZ, UNIC, jak i laureaci ubiegłorocznego egzaminu YPP, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami nt. przygotowań i przebiegu egzaminu.
 
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie swojej obecności poprzez przesłanie wiadomości mailowej na adres: piotr.drobniak@msz.gov.pl  do dnia 25 września 2014 r. O uczestnictwie w spotkaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.