Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Sprawdźcie wolne terminy na indywidualne konsultacje z przedstawicielami firm z Klubu Partnerów SGH!

Sprawdźcie wolne terminy na indywidualne konsultacje z przedstawicielami firm z Klubu Partnerów SGH!

Pierwszy dzień za nami. Jutro możecie spotkać się z doradcami z ING Banku Śląskiego i EY, środa to dzień specjalistów z TPA Poland, a czwartek - rekruterów z Pekao S.A. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów, zapraszamy!

Od 8 do 12 kwietnia studenci oraz absolwenci SGH mogą wziąć udział w piątej edycji wydarzenia "Tydzień z doradcami kariery - Partnerzy SGH doradzają". Jeżeli chcecie przeanalizować swoje CV, zasięgnąć rady dot. rozwoju zawodowego, czy też dowiedzieć się więcej nt. rekrutacji w konkretnej firmie - zapraszamy!

W tej edycji naszymi Partnerami są:

Deloitte - poniedziałek 8 kwietnia
EY Polska - wtorek 9 kwietnia
ING Bank Śląski - wtorek 9 kwietnia
Grupa PZU - środa 10 kwietnia
TPA Poland - środa 10 kwietnia
Bank PKO BP - czwartek 11 kwietnia
Bank Pekao S.A. - czwartek 11 kwietnia
Microsoft - piątek 12 kwietnia

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ na wybraną godzinę.

Bardzo prosimy o rozsądne wybieranie firmy oraz terminu. Jeżeli nie możecie Państwo pojawić się na spotkaniu, w dobrym tonie jest uprzedzić o nieobecności smileyFormularz umożliwia samodzielną rezygnację z wybranej konsultacji za pomocą jednego kliknięcia, można również przesłać informację na adres: kariera@sgh.waw.pl. Osoby, które nie pojawią się na spotkaniu, nie uprzedziwszy o tym, nie będą mogły wziąć udziału w kolejnych edycjach "Tygodnia z doradcami".

Pozdrawiamy!
Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami