Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Konferencja o karierze w instytucjach Unii Europejskiej w relacji na żywo!

Konferencja o karierze w instytucjach Unii Europejskiej w relacji na żywo!

Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji?

O stażach i pracy w instytucjach Unii Europejskiej mówiliśmy nie raz, ale po raz pierwszy w takim formacie i z tak różnych perspektyw.

Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji? Jakie są etapy rekrutacji, wymagania czy oczekiwania wobec kandydatów? Jak wygląda codzienna praca w strukturach UE? O tych i wielu innych zagadnieniach będą mówić przedstawiciele Europejskiego Urzędu Doboru Kadr oraz innych unijnych instytucji czy agencji. Ponadto, dowiecie się jakie możliwości stażowe oferują instytucje UE, a także poznacie historie byłych stażystów! To wszystko podczas konferencji Kierunek: UE. Praca i staże w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej.
 
Konferencja, organizowana przez Ambasadora EU Careers we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce i Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, odbędzie się:
 
9 kwietnia 2015 r.
godz. 13:15 – 16:45
Aula w Starej Bibliotece Uniwersyteckiej UW
Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa
 
Wydarzenie można śledzić na bieżąco na Twitterze: #‎TwojaKarieraUE