Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Już jutro, 16 października w Auli Spadochronowej premiera Poradnika Kariery 2018/2019!

Już jutro, 16 października w Auli Spadochronowej premiera Poradnika Kariery 2018/2019!

Poradnik Kariery to przygotowana specjalnie z myślą o studentach SGH publikacja, która ma wesprzeć i zainspirować na drodze zawodowego rozwoju. 16 października ukaże się jej druga edycja. Premierze Poradnika Kariery 2018/2019 towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie w Auli Spadochronowej.

Pod hasłem Nabierz wiatru w żagle z Poradnikiem Kariery! studenci SGH będą mogli spotkać się z wybranymi firmami, które prezentują się w publikacji, jak również z podmiotami uczelnianymi w różny sposób wspierającymi szeroko rozumiany rozwój kariery.

Wydarzenie rozpocznie się symbolicznym otwarciem przez przedstawicieli grona rektorskiego ok. godz. 9:30. W ciągu całego dnia przewidujemy liczne atrakcje, w tym m.in.:

  • CV point – w którym doradcy kariery SGH będą służyć szybkimi konsultacjami CV studentów;
  • Szybka kawa z doradcą kariery – możliwość krótkiej rozmowy z doradcą i bezpośredniego zadania pytań dotyczących rozmów kwalifikacyjnych i innych elementów rekrutacji;
  • Punkt Klubu Przedsiębiorców z informacjami nt start-upów i własnych biznesów;
  • Inspiracje absolwenckie, czyli wirtualne spotkania z ciekawymi absolwentami;
  • Prezentacje sekcji sportowych KU AZS SGH

W wydarzeniu udział wezmą firmy z Klubu Partnerów SGH: Deloitte, EY, KPMG, PKO BP, PwC, Santander Bank Polska oraz firmy: Simon-Kucher & Partners, Mac Auditor, DSV – Global Transport and Logistics. Ponadto obecne będą: Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, Centrum Współpracy z Biznesem, Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii, Klub Uczelniany AZS SGH, Samorząd Studencki.

Zapraszamy!