Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / E-doradztwo: nowy, elektroniczny kanał usług doradców zawodowych SGH

E-doradztwo: nowy, elektroniczny kanał usług doradców zawodowych SGH

Usługa w e-kanale, tak jak wszystkie nasze aktywności, przeznaczona jest dla studentów i absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest ona bezpłatna. W ramach e-doradztwa będzie można skorzystać z czatu (Skype) z doradcą zawodowym oraz przedyskutować wszelkie kwestie około-zawodowe podczas rozmowy via Skype.

E-doradztwo wprowadzamy jak na razie pilotażowo, chcąc zbadać Państwa zainteresowanie taką formą kontaktu z nami. Jeśli ten rodzaj naszej aktywności doradczej spotka się z  uznaniem z Państwa strony,  od przyszłego roku akademickiego rozważymy jego  wprowadzenie na stałe.

Poniżej znajdują się linki, po kliknięciu których będziecie Państwo mogli dokonać wyboru terminu konsultacji elektronicznej.

CZAT https://doodle.com/poll/86gvpt98z2pizpzs

ROZMOWA NA SKYPE https://doodle.com/poll/7sge3pimhr3cdb3r

Przy dokonywaniu zapisów prosimy o podawanie swojego imienia, nazwiska oraz nick’u na Skype.

Nick doradcy to doradca zawodowy SGH

Pozostałe nasze działania, tzn. testy psychologiczne, konsultacje osobiste w biurze Centrum, warsztaty, symulacje rozmów rekrutacyjnych, pozostają bez zmian. Wszelkie informacje na ich temat znajdują się w Serwisie Kariera https://kariera.sgh.waw.pl/doradca-zawodowy

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o mail na adres doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

Kinga Strzelecka
Andrzej Krawczyk
doradcy zawodowi SGH