Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Chcesz studiować za granicą i wygrać stypendium? Weź udział w targach QS World Grad School Tour

Chcesz studiować za granicą i wygrać stypendium? Weź udział w targach QS World Grad School Tour

We wtorek 30 września 2014 r. w warszawskim Hotelu Mamaison Le Regina kolejna edycja międzynarodowych targów edukacyjnych QS World Grad School Tour! To doskonała okazja do spotkania i rozmowy z przedstawicielami zagranicznych uczelni oraz szansa na wygranie stypendium!

Studia za granicą to marzenie wielu młodych Polaków, ponieważ są cennym doświadczeniem zarówno pod kątem edukacyjnym, jak i prywatnym, umożliwiając nawiązanie nowych znajomości, poznania innych kultur i nauczenia się „prawdziwego” języka danego kraju.

 

Tysiące pytań

Decyzja o podjęciu studiów za granicą wciąż nie jest jednak prosta. W głowie pojawia się mnóstwo pytań: Jak dostać się na studia w innym kraju? Jakie są wymagania rekrutacyjne, kierunki, opłaty, możliwości prowadzenia badań naukowych? Jaki certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego należy zdać, aby zostać przyjętym na uczelnię w Europie, Azji lub USA? Na te i inne pytania odpowiedzą goście warszawskiej edycji QS World Grad School Tour, wśród których będzie także British Council.

Targi odbędą się w Warszawie we wtorek 30 września w Hotelu Mamaison Le Regina (ul. Kościelna 12) w godz. 15:30 – 20:00.

Udział w Targach jest bezpłatny po wcześniej rejestracji internetowej.

Szansa na stypendium

Odwiedzający targi QS World Grad School Tour będą mieli okazję ubiegać się o stypendium warte łącznie 1,7 mln dolarów amerykańskich, ufundowane przez organizatora wydarzenia oraz uczelnie zagraniczne, m.in. IE, TUM Asia, EMLYON, Manchester i Warwick. Również British Council ma specjalną ofertę dla uczestników: rozlosowany zostanie jeden voucher na test IELTS, międzynarodowy test z języka angielskiego stworzony specjalnie dla osób planujących studia lub pracę za granicą, którego certyfikat uznawany jest przez blisko 9 tys. uczelni na całym świecie.