Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Budujemy liderów od fundamentów. Rozpocznij karierę w CBRE Corporate Outsourcing

Budujemy liderów od fundamentów. Rozpocznij karierę w CBRE Corporate Outsourcing

„Dwie trzecie powierzchni ziemi pokrywa woda – jedną trzecią natomiast zajmujemy my”. Zostań liderem i rozpocznij karierę w CBRE, największej na świecie firmie doradczej i inwestycyjnej, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Chciałbyś poznać kulisy zarządzania finansowego nieruchomościami, dowiedzieć się, na czym polega praca w obszarze audytu wewnętrznego lub rozpocząć swoją przygodę w obszarze księgowości klienckiej? Jeszcze w maju (terminy zobacz poniżej!) możesz dowiedzieć się, jak wykorzystać swoje kompetencje, rozpoczynając karierę w międzynarodowej organizacji, jaką jest CBRE Corporate Outsourcing – centrum usług wspólnych świadczące usługi biznesowe dla CBRE, jednej z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu „Fortune” oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. 

Poznaj CBRE Corporate Outsourcing

 

CBRE Corporate Outsourcing jest centrum usług wspólnych (ang. shared service centre, w skrócie: SSC) globalnej organizacji CBRE, nagrodzonej w 2014 roku przez prestiżowy magazyn „Fortune” w rankingu Most Admired Companies 2014. Wysoka pozycja CBRE to potwierdzenie najlepszych praktyk w zakresie jakości oferowanych usług, zarządzania personelem oraz innowacją. W kulturę organizacyjną firmy wpisują się takie wartości, jak szacunek, uczciwość i dążenie do doskonałości. CBRE cechuje również dynamiczny rozwój, o czym świadczą początki CBRE CO w Warszawie. Centrum biznesowe powstało w 2008 roku, a jego jedynym pracownikiem na początku była Barbara Huss-Kaniewska, Senior Managing Director w CBRE CO, nagrodzona za swoje osiągnięcia w 2013 roku tytułem Business Centre Manager of the Year – Shared Services przez Biznes Polska Media. Profesjonalizm oraz spójna wizja z pewnością wpłynęły na sukces firmy – obecnie w warszawskim biurze pracuje prawie 300 profesjonalistów, których pasja oraz wiedza przekłada się na wysoką reputację firmy.

 

Jedna organizacja – spektrum możliwości

 

Dołączając do CBRE CO, masz szansę na ciekawą karierę na stanowiskach księgowych, analitycznych czy audytorskich:

  • w Dziale Administracji Danych, który zarządza danymi zawartymi w umowach najmu oraz w innych dokumentach związanych z daną nieruchomością;
  • w Dziale Księgowości Klienckiej, gdzie specjaliści odpowiadają za zarządzanie finansowe nieruchomości wchodzących w skład portfela klientów CBRE w regionie EMEA; na ten dział składają się cztery zespoły: zobowiązań, należności i dwa analityczne, które zajmują się opłatami wspólnymi i księgowymi;
  • w Dziale Księgowości Klienckiej (dla linii biznesowej facilities management), który księguje faktury kosztowe podmiotów dostarczających usługi z zakresu obsługi nieruchomości klientów CBRE; również ten dział dzieli się na zespoły odpowiedzialne za zobowiązania i płatności, należności oraz analizę;
  • w Dziale Księgowości Korporacyjnej, obsługującej klientów wewnętrznych, czyli spółki CBRE w różnych krajach Europy;
  • w Dziale Audytu Wewnętrznego, który wspiera kluczowe działania firmy w zakresie Systemu Zarządzania Jakością poprzez monitoring i weryfikację zgodności działania z wewnętrznymi procesami biznesowymi.

 

Przeczytaj, co o CBRE CO mówią sami pracownicy!

 

Jeżeli posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, lubisz pracę zespołową, znasz języki obce i nie boisz się wyzwań, zwiąż swoją przyszłość zawodową z CBRE CO. Najpopularniejsze stanowiska, na które warszawskie biuro prowadzi rekrutację to:

Poza stanowiskami specjalistycznymi masz również szansę na rozpoczęcie praktyk w:

Czeka na Ciebie kariera w międzynarodowym środowisku pracy i zespół złożony z młodych i pełnych energii ludzi.

 

Spotkaj się z naszym pracownikiem w ramach akcji CBRE Corporate Outsourcing meets Talent!, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości rozpoczęcia kariery w naszej firmie.

 

Miejsce i data spotkań:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – 22 maja;
Gmach Głowny  Politechniki Warszawskiej – 26 maja;

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie – 27 maja;

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego – 28 maja;

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego – 29 maja.

 

Feel invited!

 

Poznaj kulisy pracy w CBRE CO. Więcej na stronie internetowej.