Wtorek, 22 października 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Wyglądać jak mężczyzna sukcesu - jak ubierać się na rozmowę kwalifikacyjną i do pracy?

Na to, jak ubiera się mężczyzna, zwracają uwagę nie tylko kobiety, ale także potencjalni pracodawcy i współpracownicy. Wraz z przyjęciem do pracy nie można jednak przestać dbać o elegancki wygląd – Twój profesjonalny wizerunek jest ważny codziennie. Co powinieneś mieć w szafie, a czego musisz unikać, aby dobrze wyglądać w sytuacjach biznesowych?

Strefa Studenta z próbnymi testami SHL oraz Kompetencyjnym Kwestionariuszem Wiedzy i Postaw

Firma SHL Polska uruchomiła właśnie profil na stronie Facebook dedykowany nie tylko dla praktyków HR, ale także dla studentów i absolwentów.

Po dyplomie... Czas na studia!

Po dyplomie... Czas na studia!

Świadectwo potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i wiedzę może otworzyć drzwi do dalszej kariery lub umożliwić zmianę wykonywanego zawodu. Dlatego warto przyjrzeć się bogatej ofercie studiów podyplomowych w szkołach wyższych i podjąć wysiłek kontynuowania nauki. Przekonują o tym redaktorzy specjalnego wydania magazynu “Czas na Studia”, który w całości i bezpłatnie jest już dostępny w Sieci pod adresem http://www.czasnastudia.eu.

Skills for life - how to write your CV!

Skills for life - how to write your CV!

Do you find writing application documents troublesome? Have a look at the tips below and prepare your perfect CV!

Studenci SGH okiem pracodawców

Serwis Kariera jest miejscem, gdzie między innymi nasi studenci i absolwenci szukać mogą ogłoszeń dotyczących pracy. W zakładce „Ogłoszenia” można znaleźć zarówno oferty praktyk, staży, jak i pracy. Każdorazowo pracodawcy, którzy ogłaszają się za pomocą naszego serwisu, proszeni są o podzielenie się swoimi uwagami co do kandydatów z naszej uczelni odpowiadających na ich anons.

Czy wiesz, jak będzie wyglądała Twoja kariera w 2013 roku?

Czy wiesz, jak będzie wyglądała Twoja kariera w 2013 roku?

Zbliż się do świata finansów z przewodnikiem „Kariera w Finansach i Bankowości”. Przekonaj się już dziś, jak będzie wyglądać Twoja kariera w 2013 roku i znajdź z nami pracę w finansach.

Wypełnij testy i sprawdź jaka praca najlepiej do Ciebie pasuje!

Wypełnij testy i sprawdź jaka praca najlepiej do Ciebie pasuje!

JOBFITTER.pl – serwis psychologiczno-rekrutacyjny, który poprzez nowoczesną technologię łączy kandydata z idealną pracą.

Polka zmienia pracę

Ewa straciła pracę z dnia na dzień, etat Zuzy przejęła kuzynka szefowej. Anna musiała rozstać się ze szkołą, a firma Eweliny splajtowała. Co dalej? Zmiana pracy to życiowe salto. Tym trudniejsze, gdy nowy zawód nie ma nic wspólnego z dotychczasowym. Można przez to przejść i nie zwariować? Podobno zmiany są dobre. Ale ile kosztują?

Interview Tip

Interview Tip

Preparing for the initial interview

New Website for Online Test Preparation

New Website for Online Test Preparation

A new website prepares students for the numerical reasoning tests encountered during the application process of big employers such as investment banks, accounting companies or management consultancies.

Inside Buzz: Browse thousands of quotes from current employees. Your inside look at companies, interviews, salaries and more

Inside Buzz: Browse thousands of quotes from current employees. Your inside look at companies, interviews, salaries and more

Inside Buzz came to life in 2010 to give graduates a real taste of working life before they start. We felt that graduates didn't have enough information on which to base the all-important decision of what they want to do for a living and where they want to do it. Let's face it, corporate websites are not objective and job boards don't let you see what everyday life will be like once you become an employee. That's where Inside Buzz comes in.

Eurograduate website features information about graduate recruitment in Europe

You can find useful interview tips, CV advice and details about working abroad. In addition our Job Search database contains career opportunities across a wide range on industries, such as Finance, Engineering, Science, Hospitality, Retail, Automotive, IT and many more.

Kariera Kobiet.eu – wzbij się wyżej!

„Kobieta we współczesnym świecie i w biznesie” to projekt realizowany przez Fundację Centrum Promocji Kobiet, przy współpracy z firma Boeing. To efekt naszych obserwacji, lektur, praktyki pracy z naszymi klientkami doradztwa zawodowego i poradnictwa psychologicznego. Współpracy z badaczami i naukowcami z dziedziny socjologii, biznesu, demografii i psychologii, wymiany obserwacji z organizacjami zajmującymi się tematyką zbliżoną do naszej – czyli tymi wszystkimi, którzy w bardzo szerokim ujęciu zajmują się tematyką kobiet na rynku pracy.

Zainspiruj się – wywiady z absolwentami, którzy robią karierę!

8 marca ukazał się nowy numer Magazynu KARIERA, który trafi do biurach karier stu polskich uczelni wyższych Wsłuchując się w głosy czytelników redakcja wprowadziła wiele zmian. Teraz znajdziecie w nim jeszcze więcej ciekawych, przydatnych i inspirujących wiadomości!

 Jaki wybrać zawód?   Zaplanuj swoją przyszłość!  Katharine Brooks

Jaki wybrać zawód? Zaplanuj swoją przyszłość! Katharine Brooks

Kontakt z tą książką jest szansą dla młodego człowieka, który może wejść w życie zawodowe w trudnym okresie kryzysu. Książka dr Brooks da wielu młodym ludziom do rąk narzędzie – efektowne i skuteczne. Zapraszamy do lektury!