Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Mastercard zaprasza! Warsztaty architektoniczne oraz konkurs na wystrój sali 152

Mastercard zaprasza! Warsztaty architektoniczne oraz konkurs na wystrój sali 152

21 maja startuje konkurs "Mastercard: Popisz się!", a już następnego dnia, 22 maja, możecie wziąć udział w specjalnie dla Was przygotowanych warsztatach z wykładowcą warszawskiej ASP.

KONKURS

Może w nim wziąć udział każdy aktualny student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.  Wystarczy opisać swój pomysł na wystrój lub wyposażenie sali Mastercard nr 152, która mieści się na I piętrze w budynku głównym uczelni.

Sala niebawem przejdzie całkowitą odnowę. Jak będzie wyglądała, w jakie funkcjonalności i udogodnienia będzie wyposażona tego jeszcze nikt nie wie. Wszystko zależy od studentów!  Podziel się z nami swoimi pomysłami, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrodę! Do zdobycia jest voucher Lot Travel o wartości 3000 zł oraz 9 głośników bezprzewodowych JBL FLIP 4.

Wszystkie szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się na www.popiszsieiwygraj.pl

WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE

Poprowadzi je Dariusz Śmiechowski, wykładowca warszawskiej ASP, architekt, autor i współautor rozwiązań projektowych w kraju i za granicą.

Podczas spotkania poznacie podstawy tworzenia funkcjonalnych projektów architektonicznych. Dowiecie się od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, aby zaprojektować nowoczesną salę konferencyjną. Dzięki zdobytej wiedzy z łatwością stworzycie koncept na odnowę sali Mastercard nr 152, który być może przynesie zwycięstwo w konkursie smiley

Warsztaty odbędą się we wtorek 22 maja w sali 152 (w budynku głównym SGH) w godzinach 9:40-12:35 oraz 13:30-16:30 (prosimy wybrać dogodną porę).

Zaproszenia na warsztaty prosimy odbierać w biurze Centrum Współpracy z Biznesem, pokój 149.

Liczba miejsc ograniczona!