Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Rankingi i raporty / Sprawdź się i znajdź pracę dzięki pierwszemu globalnemu rankingowi studentów!

Sprawdź się i znajdź pracę dzięki pierwszemu globalnemu rankingowi studentów!

Sytuacja na rynku pracy nie zachwyca, a studenci i absolwenci coraz częściej mają trudności z wyróżnieniem się wśród rzeszy kandydatów o podobnych umiejętnościach oraz odnalezieniem pracy, która może być prawdziwą szansą na rozwój.

Celem theStudentRanking.com jest poprawa przepływu informacji między studentami, a pracodawcami oraz zapewnienie dostępu do informacji o globalnych i krajowych praktykach. Dzięki theStudentRanking.com możesz zwiększyć swoje szansę bycia zauważonym i zatrudnionym przez wymarzonego pracodawcę. W serwisie możesz odnaleźć również wiele wskazówek, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej lub co zrobić by być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy (odwiedź nasz blog - http://www.thestudentranking.com/pl/blog). Jeżeli poszukujesz praktyk, lub jesteś absolwentem i szukasz pracy już dziś zarejestruj się na portalu (http://www.thestudentranking.com/pl) i sprawdź jakie oferty czekają na Ciebie!

TheStudentRanking.com obliczy Twoją pozycję w rankingu, opierając się na Twoich osiągnięciach, nawiązanych kontaktach, studiach, ocenach, doświadczeniu zawodowym, zdobytych nagrodach, stypendiach i innych dodanych aktywnościach. Możesz upublicznić swój profil albo zachować go tylko dla siebie. Pracodawcy mogą wykorzystać ranking, aby skontaktować się z Tobą i zaproponować Ci pracę. Używając serwisu możesz dowiedzieć się więcej o swoich rówieśnikach z innych uczelni. Możesz porównać swoją pozycję, aby sprawdzić jak efektywnie dalej się rozwijać, jakiego doświadczenie zawodowego warto szukać i jakie umiejętności językowe mogą okazać się przydatne - co zrobić, aby stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.

Dołącz do nas na www.thestudentranking.com/pl już dziś!