Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Rankingi i raporty / Ranking Szkół Wyższych

Ranking Szkół Wyższych

Fundacja Edukacyjna Perspektywy od wielu lat przygotowuje corocznie Ranking Szkół Wyższych publikowany wspólnie przez miesięcznik edukacyjny „Perspektywy" i dziennik „Rzeczpospolita". W tym roku Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan objęła ranking swoim patronatem.


Jednym z kryteriów oceny polskich szkół wyższych jest prestiż - poważanie, jakim cieszą się uczelnie, ich absolwenci i pracownicy wśród kadry profesorskiej oraz laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych. W tym roku w konstruowaniu rankingowego kryterium prestiżu uwzględnione zostaną także opinie i preferencje pracodawców w kwestii zatrudniania absolwentów szkół wyższych.

W związku z powyższym zapraszamy do udziału w badaniu i wypełnienia krótkiej ankiety na temat szkół wyższych i ich absolwentów. Państwa opinie pomogą absolwentom w podjęciu decyzji co do właściwego, zgodnego z potrzebami rynku pracy kierunku kształcenia. Będą też wskazówką dla innych przedsiębiorców na temat jakości uczelni z perspektywy pracodawcy.

LINK DO ANKIETY

Prosimy o wypełnienie formularza do 19 kwietnia br. Z góry dziękuję za udział w badaniu.